| Gandăr a întrebat:

Faceți o listă cu toți utilizatorii care ați vrea să rămână pe T/A.

(Inclusiv voi, dacă vreți) ~ NU E TOP.

Răspuns Câştigător
| lalalalallll a răspuns:

Hm... Cineva ne-a dat tuturor stupid thinking

| Gandăr explică (pentru lalalalallll):

Iar eu în loc să dau pe 'Răspunde' am dat pe fundă._.

| lalalalallll a răspuns (pentru Gandăr):

Nasol ●﹏●
Se mai întâmplă sad

Yeah baby am mai câștigat o fundă!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru Gandăr):

Nu eşti singura...
Am spus bine,, singura'' nu?

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru NevăstuicăxD):

Bă ce-am uitat...
Creataker, DICKen...

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru Gandăr):

Asta, prietene, a fost greseala vietii tale.

| Gandăr explică (pentru NevăstuicăxD):

Da, ai zis bine laughing

46 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Toţi cei menţionaţi mai sus...plus încă câţiva -_-

| LoL a răspuns:

Apache,Mufla,AudImagini,Gandartongue,Comy,ImYourFuckingNightmare,Loveis4free,...,asa mai zice da nu mi mai amintes altii!

| LoL a răspuns:

Mi-am amintit:Edit

| LoL a răspuns:

Si si si...VacutzaRoscata

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru LoL):

Prezenta si eubig grinlaughing

| LoL a răspuns:

Aaaaaa da si Bogdanux...

ma scuzati nu am luat MemoPlus!

| Fragile a răspuns:

Căţeluşa
A da mai e şi Căţeluşa
Şi să nu uităm de Căţeluşa
Şi nu în ultimul rând,Căţeluşa
Şi acum, cel mai important, Căţeluşa!

| lalalalallll a răspuns:

1.Apache
2.Comy
3.LoL
4.ViezurE
5.Gandăr
6.Muflă
7.Bogdanux
8.AudImagini
9.VacutzaRoscata
10.Cățelușa

Și nu în ultimul rââând...BomboneleColorate

| LoL a răspuns (pentru lalalalallll):

Aleluia.cineva care imi scrie si mie numele corect.toti scriu Lol dar ma cheama LoL pricepeti odata!

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru LoL):

Scuzeee straight face.
Si eu ti-am scris numele gresit.

| LoL a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Nu conteaza oh go on m-am obisnuit

| MyObsession a răspuns:

Apache
Comy
Bogdanux
Una' MyObsession.n-o ştiţi voi.
Şi mai sunt dar sincer am uitat.e 10 juma'. aparatul meu cranian*my brain* nu funcţionează acum.
A da şi Muflăhappy
Şi cum ziceam.mai sunt da' aparatu' meu nu funcţionează acu'

| RockaruL a răspuns:

Apache,Comy,Mufla,ImYourFuckingNightmare,Bogdanux şi nu in ultimul rând, RocăruL!(laughing)

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru RockaruL):

Banuiesc ca eu eram prea important sa apar in lista ta, corect? De asta nu m-ai trecut in lista.CORECT?

| AnneBre a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Multa lume nu a aparut

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru AnneBre):

Mda, chiar... nici tu... oricum eu nu ma asteptam sa apar pentru ca nu prea frecventez categoria.

| AnneBre a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Oricum, mie nu prea imi pasa.batting eyelashes Eu una nu voi pleca de la T/A doar pentru ca asa au decis altii.laughing

| Gandăr explică (pentru AnneBre):

Bravo bă. ಠ_ಠ
I'm proud of you.

| AnneBre a răspuns (pentru Gandăr):

Ma rog.cu exceptia Biancai care chiar as vrea sa plece dupa ce i-a zis toata lumea. ಠ_ಠ

| Șâret a răspuns:

N-are niciun rost, nu putem controla fluxul de utilizatori care sunt aici.

| FucktheSystem a răspuns:

Oricum e doar o categorie, vine și pleacă cine vrea...
Și în plus sunt multe categorii mai amuzante ca t/a, adică tot TPU-ul e mai nou un t/a.

| Mişaaa a răspuns:

Mama în bikini cântând la harpă, cu sutien din nucă de cocos şi pletele în vânt.
[Cred că am deviat de la subiect. -.-]

| Foxie2 a răspuns:

Asta e tema de casă? inseamna ca mi-am ispășit anii de pușcărie.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Una TraficantaDePufuletzi...E un utilizator frumos, amuzant, dragut inteligent si cel mai important:un utilizator modest...

| AnneBre a răspuns (pentru TraficantaDePufuletzi):

Da` de AnneBre ai auzit?smug Aia e si mai modesta.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns (pentru AnneBre):

Poate imi faci si mie cunostita cu ea!

| AnneBre a răspuns (pentru TraficantaDePufuletzi):

Poate.big grin
majuscule

| AnneBre a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai usor sa zicem cine vrem sa plece?

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Lol
Apache
Muflă
Gandăr
AudImagini
Comeandtellmesomething
RocăruL
ViezurE
Bogdanux
VacutzaRoscata
Zuzu4ever
PinguinuL

| Loveis4free a răspuns:

Apache, Mufla, LoL, Comy, ImYourFuckingNightmare, Bogdanux, Edit si cred ca nici eu nu sunt asa enervanta ca sa ma dati afara

| BebeStrumf a răspuns:

Eu zic sa ramana toti la T/A, pentru ca si'asa...nu'i sti(i)m pe toti!

| Aleqa a răspuns:

.S`a mai spus dar, mai bine ai face o intrebare cu cine am vrea a plece:]]] Muult mai usordevil.

| NevăstuicăxD a răspuns:

Muflă,Gandăr,ImYouFukingblablabla,Clannad,Musique,Comy,Apache,Viezure...(mda viezure, mda...)
Cam atât...:3

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru NevăstuicăxD):

" ImYourFuckingblahblah ". Oh god, am ajuns sa am numele prea lung! * Se duce sub pat si incepe sa planga. *

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru ImYourFuckingNightmare):

Scuze sad ImYourFuckingNightmare
Corect?

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru NevăstuicăxD):

Corect .

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apache, Mufla, AudImagini, LoL,Comy, ImYourFuckingNIghtmare.,VacutzaRoscata, Edit, Bogdanux.