| fantasy01 a întrebat:

Farse pentru excursie. Dau funda si voturi

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai
-vesnica pasta de dinti pe clanta
-schimbi sarea cu piperu
-arunci cu baloane(preferabil pungi) cu apa de la balcon in colegi (asta daca e la o pensiune sau ceva de genu)
-cand am fost eu, una s-a pus sa doarma de amiaza, si noi am mutat-o in alt pat(am cerut ajutorul unui baiat)sa ii fi vazut fata cand s-a trezit laughing

| Reew a răspuns:

Anul trecut in excursie,i-am pus unui coleg care dormea,pasta de dinti pe pana, iar apoi la gadilat pe fata, si ce crezi-dupa nici nu a mai trebuit sa se spele pe dinti oh go on

| hitman_5613 a răspuns:

Cand doarme bagai mana in apa calduta
Pune-i frisca in mana si gadilal la nas
Bagai mustar in pasta de dinti
Freaca toaleta cu periuta lui de dinti
Lasa urme de picioare rosi de la baie pana la geam si pune pe cineva intins jos si plin de "sange"
Unge manerele cu sapun
Desfa capacul de la solnita cu sare
Ascunde pe cineva sub pat si ceva lichid rosu
Pune-i o scandura in perina
Cand face dus incearca sa ii ie toate hainele
Machiazal cand doarme, preferabil o p**a pe obraz
Bagai otet sau spirt in apa sau suc
Incepeti o stropiala generala afara pana cand toata lumea e complet uda si mai umpleti si baloane cu sapun

Sper ca te-am ajutat si ca tiai umilit prieteni

| Lupuleasa_Raluca_1995 a răspuns:

Punele frisca pe o parte a pernei(surprise!).
Bagale aracet sau sapun in pasta de dinti.
Imputele camera (baietilor) cu mirosul ojei.
Bagale serpi prin pat si seara se vor speria.