| anonim_4396 a întrebat:

Fetele-ce placere simtiti cand faceti felatii la baieti?

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Dupa atatea lamuriri amanuntite pot sa raspund in sfarsit. Dar normal ca nu o sa dau vreun raspuns normal sau logic sau... In fine, daca exista vreo acadea de sex masculin, fata ar putea simti aroma de capsuni a acadelei.De asemenea o fata destul de hoata i-ar putea suge sucul unui baiat, spre exemplu, un suc de portocale/mere/pere cu paiul...Are logica(sau nu.)

15 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Astept pe careva sa-mi explice intrebare, ca panza mea, atatea cuvinte necunoscute n-am intalnit nici in lectiile de la franceza.

| anonim_4396 explică (pentru PotcaPădurii):

Http://en.wikipedia.org/wiki/Fellatio
If you are under 18 don't click this^

| PotcaPădurii a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as clickai, dar e mama langa mine...O descriere, ceva?

| Ţepeşu a răspuns (pentru anonim_4396):

Timpul să şterg istoricul.

| anonim_4396 explică (pentru PotcaPădurii):

O-R-A-L seckz. Enough said!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru anonim_4396):

B"tch please, half a T/A is under 18.
And yes, i'm back devil

| AlinaaAli a răspuns:

Felatie, placere = doua cuvinte total diferite!

| AlinaaAli a răspuns:

De la tine

| Polaris a răspuns:

Rasputinxx, ce plăcere simți când înveți la limba română?

| Polaris a răspuns:

N-ai cu ce, oligofren pufos ce ești, n-ai cu ce.

| Polaris a răspuns:

Bănuiesc că n-a fost steril și a adoptat un retardat sau și taică-tu are trisomia 42?

| Polaris a răspuns:

De ce am impresia că nu poți spune ceva mai inteligent decât asta?

| Polaris a răspuns:

Dacă tu afirmi asta... tu tot plictisitor ești.

| GodInLol a răspuns:

Simti placere cand te f.ti, te c.ci si cand te masturbezi...restul,e 0.
Si mai ales s-o iei in gura, e prosteste!

| GodInLol a răspuns:

Ok.am exagerat putin, dar treaba-i ca n-am incercat, nu fi rau! :'(