| raidu2004 a întrebat:

Gata Ingerash l-am gasit pe fat frumos al tau. Voi ce credeti am facut treba buna? Eu zica ca el este. El este nu? http://www.trilulilu.ro/raidu2004/03842754958da1

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

May ingeras nu il merita happyE prea urat pentru o fata ca eawinkingLasa ingeras ca o sa iti gases eu unulwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ingerash :Iti gasesc eu unul frumos.Ca asta arata...groaznic laughing

| ioanaa a răspuns:

Mie tot asa imi gasesti? daca te rog? Sau imi dau unul chel in gura?! laughing rolling on the floor

| JustMeFlory a răspuns:

Aolooo ce gagic i'ai gasit? Altu'mai urat nu gaseai?laughing...

| Lary a răspuns:

Cred ca o sa-l placalaughingDar totusi unde l-ai gasit ca e frumos ca din cur scoslaughing

| Lary a răspuns:

@ingeras nu-i nevoie sa fii supy pe el...doar incerca sa te ajute... daca nu a reusit asta e... poate ca lui i se parea frumos.; 0tongue

| Lary a răspuns:

winkingvroiam sa pun.

| Lary a răspuns:

Bine ca ai pus in ghilimele ca altfel poate credeam ca-ti place de ellaughing

| Lary a răspuns:

Slava domnului ca exista ghilimelelelaughinglaughing

| Lary a răspuns:

Slava domnului ca exista ghilimelelelaughinglaughing

| raidu2004 explică:

Nu sunt rautacios. Poate nu ai observat la ce categorie este bagata intrebarea. Am zis sa mai radem si noi putin.

| cioco1tweety a răspuns:

Hai mai. tu faci glume sau ce?laughing.la ce urat e ala.nu cred ca l-ar vrea cinevalaughing. oricum multumesc pentru ca te-ai apucat sa mi-l cautilaughing.cred ca te-ai chinuit mult ca asa "frumusete" mai rar gasestilaughing... ce sa zic...chin mare pe capu taulaughing.cred ca nu ai avut ce face de te-ai apucat sa cauti pe Fat Frumos al meu. da' sa stii ca el e numai pentru mine.cand il gasesc nu vi-l arattongue.il pstrez numai pentru minelaughing
@skumplika.ehe.da' de cand imi cunosti tu gusturilelaughing
@JustMeFlory. exact. unu mai urat nu gaseai mai?laughing
@mumoasa.mersi pentru sustinere.dee.acu' nu am decat sa-l astept pe al tau.sa speram ca nu-i asa "frumos" ca astalaughing
@dulceata.lasa sa ma vezi pe mine cand oi fii rautacioasa cu ellaughingdevil

| cioco1tweety a răspuns:

Hai mai..tu faci glume sau ce?laughing..la ce urat e ala..nu cred ca l-ar vrea cinevalaughing..oricum multumesc ptr ca te-ai apucat sa mi-l cautilaughing..cred ca te-ai chinuit mult ca asa "frumusete" mai rar gasestilaughing...ce sa zic...chin mare pe capu taulaughing..cred ca nu ai avut ce face de te-ai apucat sa cauti pe Fat Frumos al meu..da' sa stii ca el e numai pentru mine..cand il gasesc nu vi-l arattongue..il pstrez numai pentru minelaughing
@skumplika..ehe..da' de cand imi cunosti tu gusturilelaughing
@JustMeFlory..exact..unu mai urat nu gaseai mai?laughing
@mumoasa..mersi ptr sustinere..dee..acu' nu am decat sa-l astept pe al tau..sa speram ca nu-i asa "frumos" ca astalaughing
@dulceata..lasa sa ma vezi pe mine cand oi fii rautacioasa cu ellaughingdevil

| cioco1tweety a răspuns:

@skumplika..da..asta mai zic si eu "frumusete"laughing

| cioco1tweety a răspuns:

rolling on the floor... da mai. ce stii tu.chiar imi "place"

...ps.sunt tot ghilimeletonguelaughing

| cioco1tweety a răspuns:

Da. exactlaughing

| cioco1tweety a răspuns:

@mumoasa.mersi.cat despre asta. ce sa zic.groaznic e putin zislaughing

| yoanna73 a răspuns:

Esti un pic rautacios @raidu2004.