| BredPit1 a întrebat:

Guys ce vreti sa deveniti cand veti fi mari
PS:fara ginecologi [-x

30 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu vreau sa fiu fu,fu,fu,fu,fu,fu,fu, fu, fu...

functionar public laughing

| PotcaPădurii a răspuns:

Dar eu vreau sa fiu forever young!
Si in schimb as putea deveni romancier(numai Dumnezeu, Nichita Stanescu si profa de romana ar intelege ce scriu) sau si mai ciudat :urolog.

| ViezurE a răspuns:

Săpător de morminte.

| RockaruL a răspuns:

Păzâtor la vaci.

| Deny1333 a răspuns:

Şefă la REBU - cea care conduce maşina smug

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ginecoloagalaughing

| ReallySomebody a răspuns:

Politistaa!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Eu vreau sa devin Gogaie

| Zendaa a răspuns:

Asasin sau macelar :X:X:X

| alabalaportocalala a răspuns:

Medic de pi...e!(ai zis sa nu zic de ginecolog)laughing)

| YumiSukinanda a răspuns:

Eu vreau medic eurochirurg sau cantareata.

| Apache a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Euro-chirurg? poate neuro-chirurg desteptaciunea ****

| YumiSukinanda a răspuns (pentru Apache):

Mai taci prostule. mereu vb aiurea despre mine ce dracu* tiam facut aa? am zis ce vreau sa ma fac ce ai vreo problema?

| Downfall a răspuns (pentru YumiSukinanda):

El doar te-a corectat...nu e vina nimanui ca esti proasta si nu stii romaneste...

| YumiSukinanda a răspuns (pentru Downfall):

Proastai ****

| Downfall a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Pana si curu mau ii mai destept ca tine, asa ca tine-ti gura si maturizeaza-te, copila...

| YumiSukinanda a răspuns (pentru Downfall):

Mai taci dracu si eu sunt desteapta ce stii tu crezi ca aici este vorba de o tampenie de site TPU nu e in realitate copchila proasta.

| Downfall a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Dupa raspunsurile tale si-ar da seama ca esti proasta pana si varul meu de 4 ani, care apropo e mult mai inteligent ca tine
Si nu ti-ar prinde rau sa mai iei niste ore de romane, ca esti varza

| AnneBre a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Ba da. Chiar esti proas.ta.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Adica mata.P.S. nu vezi ca nimeni nu te place(so jet)

| Apache a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Pe internet iti dai seama cel mai bine daca o persoana este proasta sau desteapta...tu crezi ca esti desteapta in realitate, fiindca probabil ai niste lingai pe langa tine care nu vor sa iti spuna adevarul!
dar noi stim mai bine...
si btw :.tu continua sa te certi cu tot siteul, ca exact mai desteapta pari
e un motiv pentru care nu ne luam de persoane ca brigaela de ex ...si ne luam de pustoaice ca tine
Daca te intreb cum se numesc grupele carpatilor in Romania stii? e de cultura generala, nu de altceva

| NevăstuicăxD a răspuns:

Biscuitor :3

| BredPit1 explică:

Wow! si eu care credeam ca ma insotiti si pe mine la strans de gunoaie :-

| BredPit1 explică:

ViezurE esti stapan peste ma bine de 1000 de oameni bravo frate smug

| BredPit1 explică:

Haide continuati o sa am multe raspunsuri devil

| Shangays a răspuns:

Actorwinking

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Doctor stomatolog agricol sau Dj la Mystyc club.

| Remus82 a răspuns:

Sexolog.

| NoNameo a răspuns:

Militar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesor de limba romana, observ ca pe majoritatea va bate.