| mirunapink a întrebat:

Hai sa omoram putin plictisealasigh
big grin
descrieti-va fizic( fix asa cum va vedeti voi)
ati face schimbari asupra corpului vostru sau nu? daca da ce schimbari?

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu am 1. 73(nu mi-as dori sa fiu mai inalta), masurile mele:90-68-84 am parul mediu, de culoare saten si ochii albastrii, tenul deschis la culoare cu o fire mereu vesela! Nu ma enrvez repede orice ar fi, fac fata stresului si rezist al munca si atunci cand sunt obosita! Imi place culoarea verde, imi place TPU si unii utilizatori de aici, imi place sa ma joc jocul mahjong(pe hi5) sau planta gogo.Nu as schimba nimic la mine, sunt ambitioasa si lupt mereu cu oricine si orice daca stiu ca trebuie sa ating un tel! Fizic as putea spune ca daca as face cateva schimbari ar fi totusi bine insa nu cred ca e necesar! Cine am iubeste ma iubeste si asa cum sunt iar aspectul fizic nu-mi sta mie in cale!

| anad a răspuns:

Nu are rost sa ma mai descriu ca daca spun ce vreau sa schimb se intelege de ce: sa-mi mai dea cineva vreo 10 cm la inaltime, poate vreo 2-3 kg la greutate, suvite lungi blonde(eu dau la schimb scurte si brunete), o pereche de ochi verzi la schimb cu caprui si dau gratis, cui vrea, vreo 10 ani din varsta!

| cristi202 a răspuns:

Inalt, f inalt, 2. 02 m inaltime. Ma intreb daca ar fi bine sa ii mai dau si sotiei din acei cm, ca ea are doar 1. 50.happy Insa nu stiu daca ar mai fi lucrurile la felhappy. (Oricum, e singura diferenta majora dintre noi). Saten, par scurt, cindva frumos si des, acum cu o cheliuta serioasa in crestethappy. Nu as renunta nici la ea, deoarece ii place sotiei. Constitutie atletica (normal, dupa atita sport facut in viata), cu o burtica ce incepe sa devina destul de proemine. Un om obisnuit, insa care, daca se imbraca la sacou, mai reuseste inca sa intoarca privirile cite unei femei pe strada dupa elhappy.
Daca cindva ma complexam pentru cum aratam, si doream sa schimb ceva, chiar daca nu puteam, acum am invatat ca e necesar sa te accepti asa cum esti, cu calitati si defecte, si ca atitudinea si calitatile interioare sunt nespus mai importante decit aspectul fizic. Si, daca la aspectul fizic mai putem schimba doar cite ceva, la atitudine si interior, daca lucram serios, putem schimba mult in bine, incit sa ne facem placuti celorlalti pentru ceea ce avem de oferit din interior, nu dupa cum aratam.

| cretzufinish a răspuns:

Mi-as dori niste sani mai mari, in rest sunt perfecta: 1, 78, 58 kg, inalta, par cret. big grin

| madia a răspuns:

Ok! sa ma uit in oglinda.
Par brunet, ochi albastri, cam 180 cm, corp atletic.

Scuze, nu era oglinda, era o poza cu Darren Hayes.

| Anduciu a răspuns:

Am cam 1, 70, parul de lungime medie, saten inchis si cret[straight face], fruntea lata, ochii mari, caprui inchis, buzele subtiri.Am fata patrata.Am tenul foarte alb.Nu sunt nici slaba, nici grasa. Port ochelari.
Ce as vrea sa schimb? As vrea sa am cu 2-3 kg mai putin, sa am fata ovala sau in forma de inima, sa am parul lung, sa am nasul putin mai mic, buzele putin mai groase, sa am parul mai deschis si sa am pielea mai inchisa la culoare. Dar ma multumesc cu ceea ce sunt.big grin

| Rukhsandra a răspuns:

Pai... am 1. 65, satena inchis, ochi caprui spre verzi, tenul deschis(trebuie sa ma bronzez laughing )nu sunt nici grasa dar nici schiloada sunt "hranita bine" cum zice mama, cand ma supara cineva ascult muzica (in general Eminem). Imi place sa desenez.Imi place sa mi se acorde toata atentia numai mie... daca nu primesc atentie ma simt aiurea si "pun bot".
Sunt egoista si geloasa... dar nu arat big grin
Imi place sa ma plang dar stiu sa ascult si pe ceilalti daca au o problema...
Mai vrei despre mine...ca eu contiunui pana maine happy
Si n-as schimba nimic la corpu meu... doar m-as vopsi big grin...
sau nu stiu... ma mai gandesc big grin

| rex_2081 a răspuns:

Sincer n-ai vrea sa stii. Daca s-ar putea sa imprumut un alt corp ce bine ar fi.

| wanna_7811 a răspuns:

Eu am 1, 60, 47 kg. ochi verzi, par drept de lungime medie, saten deschis spre blond.Si nu as schimba nimic happy

| daniela_9291 a răspuns:

Pai...am 1, 63 48 de kg. ochii verzi, parul saten, drept...am si niste probleme port ochelari, dar nu vreau sa ii schimb imi place cum imi sta. O schimbare as vrea sa ii fac corpului meu mai exact fetzei mele fiindca am puncte negre care imi apar uneori, le urrasc