| b342 a întrebat:

Heey! Cum credeti ca ar fi lumea fara manele? Funda pentru raspunsul care seama cat de cat cu al meuwinking

Răspuns Câştigător
| Bii26 a răspuns:

Bună
Măcar în ţara noastră dacă s-ar interzice manelele şi maneliştii ar fi o lume mai civilizată, mai normală.
Toată lumea acum ascultă manele. Dacă aş face un sondaj ar ieşi cam 30% cei care nu ascultă şi 70% care sunt înnebuniţi după manele.Ca şi în mesajul pe care l-am primit:"99%din copii ar plange daca guta, salam sau minune ar muri intr-un accident"
Deci eu cred că cine ascultă manele este hypnotized silly.
Cred că mă înţelegi.
Pa!

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anad a răspuns:

Atat de mult au fost si sunt mediatizate si inoculate romanilor in toata media, incat in Romania ar da faliment aproape toate televiziunule si posturile de radio, multe baruri si discoteci, iar nuntile, chefurile si aniversarile ar fi ca la inmormantari! Prea multi s-au obisnuit, identificat si format cu aceasta „muzica de suflet" care tinde sa devina brand de ţara.

| Razvan a răspuns:

Ar da Antena 1 faliment. Şi e păcat de blondinele ălea

| Lluvia a răspuns:

Lumea ar fi la fel cu exceptia ca nu ar mai exista...manelestraight face laughing

| FantomaTurcoaz a răspuns:

Hmm... Pai... o lume mult mai buna!

| Andrew1998 a răspuns:

1. Daca ar fi sa o luam daca pe petreceri (adica nu manele cu "oooffff ma doare pipota" )ar fi o lume unde, petrecere = 0
2. Daca ar fi sa o luam dupa cocalarii care stau cu Nokia 3310i, guta ringtone, ar fi o lume in care iq-uri nu ar exista negative

| ViseMaicăVise a răspuns:

Mai buna si mai civilizata

| ruxi a răspuns:

Inseamna ca am gasit paradisulwinking

| JuLien a răspuns:

Fara manele?! oare cum ar fi fara rock?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o lume mai buna in orice caz laughinglaughing

| pryntesa a răspuns:

Nu ar fi bine...pentru ca unele melodii sunt facut din viata reala si majoriatatea sunt adevarate exemplu florin purice, mihaita piticu.