| anonim_4396 a întrebat:

Hei T/A! Cine vrea sa-mi puna intrebari pe Ask nu stiu cum?

http://ask.fm/SunnyMixz

Ala eu, ala eu? Mersiii! :*

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ăla tu, ăla tu.Cu plășere.

| robijam a răspuns:

A fost la moda acum 2 saptamani.

| Sunnyツ a răspuns (pentru robijam):

EU sunt mai inapoiata...acum l-am descoperit. Scuza-ma! La tine totul se demodeaza?

| robijam a răspuns (pentru Sunnyツ):

Meh. Nu la mine, pentru mine era destul de tare... Dar nenorocitul de instinct de turma ma face sa cred ca e demodat, deoarece nu mai il prea foloseste nimeni.

| Sunnyツ a răspuns (pentru robijam):

Asa de plcitiseala eu cred ca este ok. Il stiu si eu de ceva vreme, dar nu m-am gandit sa-mi fac cont. Toate au un inceput.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nimănui nu-i pasăwinking

| Sunnyツ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Dar am intrebat eu "cui ii pasa"?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Sunnyツ):

Nu, doar voiam să-ţi spun asta, să nu te miri după că primeşti întrebări ca "Eşti virgin?"

| Sunnyツ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Stai linistita! Cunosc gandirea celor de la ta...ma gandeam ca s-au mai maturizat de cand nu am mai intrat. Sa vad ce iasa.

| Sunnyツ a răspuns (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Bai TuEPROASTA, ai vreai problema gen emo de rezolvat? Fa-ti de cap acasa ca aici nu esti la mama ta pe tarla.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns (pentru Sunnyツ):

Fa cum te-o fii chemat mata, ai grija cum vorbesti ca ti-o iei.
In primul rand : pune si tu mana pe un dex, s-a inventat, te asigur.
In al doilea rand : Suntem satui CU TOTII de intrebari borate puse de copii de 8 ani asa ca mars de aici.

| Sunnyツ a răspuns (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Bai pisi, nu fi rea ca nu-ti iese. Vrei sa ma tai cu inteligenta ta maxima? Nu ti se pare ca, copilul de 8 ani esti tu? Mai uita-te la avatarul tau, la intrebarile tale, la raspunsurile tale, la funditele tale... apoi comenteaza. Bantui aici pe T/A dinainte sa fi tu pe teava. Du-te fa naniwinking

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns (pentru Sunnyツ):

Auzi, du-te-n pisicii mei de aici dupa ce o sa inveti sa vorbesti de abia apoi sa indraznesti sa-mi dai comentarii. Ai impresia ca daca pui o virgula nu mai e o cacofonie?

"ca, copilul"
No comment.
sau
"ai vreai"
Ce sa mai, consider ca imi bat joc de 2 minute din viata mea ca sa stau sa comentez unui copilas batut de soarta de 7 ani, ca mai mult scuza-ma, dar nu aiwinking
Numai un copil de 7 ani ar fi obsedat de niste fundite virtuale cu care te stergi la c*r, astfel incat sa ceara la fiecare raspuns una.
Mai maturizeaza-te un picwinking

| Sunnyツ a răspuns (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Stii dupa ce imi dau seama ca esti o micuta prostatura? Singura ta replica la adresa mea este ca eu, vezi doamne, am niste greseli gramaticale. In rest pauza! Dragoste, unde au vazut ochisorii tai ca eu cer funde? Mi-ai pigulit toate raspunsurile si intrebarile? Mersii. + ca sunt mult mai matura decat tine. Nici macar nu ma cunosti, dar deja comentezi aiurea.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns (pentru Sunnyツ):

N-aveam nimic cu tine daca nu puneai o asemenea intrebare tampita pusa de enspe mii de ori.
Si atunci cand te dai "matura" cred c-ar trebui sa se mai si vada.
Fac pariu pe ce vrei tu ca sunt cu cel putin 3 ani mai mare decat tine.

| Sunnyツ a răspuns (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Tu chiar crezi ca pe mine ma intereseaza de cate ori a fost pusa intrebarea sau cat de banala este? Pur si simplu ma plictiseam, nu cred ca am facut ceva rau, ...nimic mai mult. Daca tu nu puneai duma cu "kill yourself"nici eu nu aveam treaba cu tine.

| moilolyta09 a răspuns:

Noua modă:''Cerşitul întrebărilor pe ask.fm''.Foarte inteligent.BRAVO! applause

| Sunnyツ a răspuns (pentru moilolyta09):

Am asa o mica intrebare pentru tine. De ce crezi ca "cersec" intrebari?

| moilolyta09 a răspuns (pentru Sunnyツ):

Ăăăă...păi nu ştiu, dar venind aici şi spunându-ne să-ţi punem întrebări pe ask nu e cerşit, nu...*ironic*

| Sunnyツ a răspuns (pentru moilolyta09):

Neah. Gresit! Vezi daca nu stii? De plictiseala...sau tu crezi ca "cersesc" de smecherie? Ăăăă

| moilolyta09 a răspuns (pentru Sunnyツ):

Ştii,dacă nu ai văzut, la sfârşit am specificat ''*ironic*''.Şi dacă nu ştii ce e aia ''ironie'' caută în dex!

| Sunnyツ a răspuns (pentru moilolyta09):

Le-ai luat tu pe toate inteligento!batting eyelashes De parca ti-ar fi greu sa scrii o intrebare amarata...este mult mai usor sa comentezi.

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns (pentru moilolyta09):

N-o lua in seama, sunt unii retardati pe lumea asta care trebuie ignorati.

| Sunnyツ a răspuns (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Daca vrei sa stii moilyta mi-a trimis mesaj cu "scuze". Vrei sa vezi?batting eyelashes

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns (pentru Sunnyツ):

Nu, daca tu in modul asta cersesti scuze, lasa-te, ca nu-ti iese.
Si sa stii ca scuzele mele nu le vei avea NICIODATA.

| Sunnyツ a răspuns (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Nu prea am inteles ce ai zis, daca nu ma crezi intreab-o pe ea. Nu am nevoie de scuzele tale, eu te-am iertat deja, Apropo...am 16 ani.

| moilolyta09 a răspuns (pentru Sunnyツ):

Ţi-am cerut scuze pentru că nu-mi place să fiu certată şi să port pică pe oamenii care nu-i cunosc! Dar tot sunt de părere că, cerşeşti întrebari.Şi apropo sunt ''moilolyta'', nu ''moilyta'', deci...nu-mi mai pocii numele!

| Rennata a răspuns (pentru Sunnyツ):

Heii, si eu am tot 16 ani, si nu-i lua in seama pe cei care te-ai jignit aici pe TPU! Uite am sa-ti pun eu o intrebare pe ask! ok Ma cheama Balazs Renata o sa o primesti:*