| Ali19 a întrebat:

Hei TPU, Cum vi s-a părut perioada purtării măștilor? În ultimul timp vi s-au întâmplat lucruri amuzante din cauza asta? Dacă da, care ar fi vreau sa știu.

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Mie îmi pare rău că nu mai trebuie să le purtăm. Dar eu tot le voi purta.

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

Când am ajuns acasã aveam un mãrtisor la piept am vrut sã fac baie am scos rochia de pe mine si am pus-o in cosul cu rufe si dupã dus cautam mãrtisorul ca nebuna în toatã casa, apoi am iesit afara am crezut ca poate s-a desfacut acul de la martisor si mi-a cazut, dar nu l-am gasit abia a doua zi mi-am amintit ca am pus rochiia si pe ea era si martisorul am scos rochia si mi-am luat martisoru.

Mai mult când am vrut sã îl pun pe bluzã acul îl loc sã se agate de hainã s-a agãtat de piele,

Când mã dãdeam cu roj matt nu stiu cum mi-a alunecat rujul pe bluzã si mãrtisor mãrtisorul puteam sã îl spãl/sterg dar bluza era albã si greu a mai plecat urma aia de ruj de pe bluzã

O datã m-am ridicat pe vârfuri ca sã ajung la etajera de pe perete si asta era prima zi când îmi puneam mãrtisor si din o cutie micã proasta de mine au cãzut toate mãrtisoarele în capul meu unul s-a agãtat de pãrul meu

| Ali19 explică (pentru Gabriela19loredana77):

Haios, și eu am avut un mărțișor cu care m-am înțepat in piept?