| anonim_4396 a întrebat:

Hei utilizatori TPU, cum vi se pare acest meme?

TPU Formation: https://ibb.co/6m843ts

E făcut de către mine.

Okay, users, now let's get in formation! big grin

Răspuns Câştigător
| IgnatVictor a răspuns:

Frumos meme-ul, chiar m-a făcut să zâmbesc. Și, ca un adaos, am aflat că pe admină o cheamă Cristina.

14 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cool!

| Freya1 a răspuns:

Nu mi se pare nici cum, dar ma bucur enorm ca nu fac parte din grupul ala ce venereaza o tanti.

| Sekim a răspuns (pentru Freya1):

Tot respectul rolling on the floor

| Freya1 a răspuns (pentru Sekim):

big grin

| SilentRain a răspuns:

Daca nu apar și eu :-P
E mega naspa

| Theo94 a răspuns:

OK!

| Florin9Florin9 a răspuns:

E bun : ))

Dar mai ales apreciez răbdarea de pune numele fiecăruia când puteai să pui simplu "utilizatorii de pe TPU" sau ceva de genul.

| Anuket a răspuns:

Bine... pare o logică la așezare, sunt în față căci sunt mai inactivă?
Eu apreciez ideea, nu răbdarea pentru că nu cred că se pune problema de așa ceva. Sper și eu că nu ai stat să introduci de la tastatură literă cu literă cum se specifică prin comentarii.

| Green66 a răspuns:

Aș posta și eu câteva dar vreau să-mi păstrez această imagine proastă, dacă încep să arăt meme urile bisericești pe care le-am făcut ar trebui să-mi schimb numele in Sfântul Green.

Răspuns utilizator avertizat
| Ana2920 a răspuns:

E chiar foarte interesant! Apreciez și eu, la fel ca un user, faptul că tu ai avut răbdarea să scrii numele fiecăruia în meme happy

| SeniGo a răspuns:

Slab rau