| Mitsa a întrebat:

Heii` TPUkiss! Vreau sa particip la acel concurs cu Hannah Montana STYLElove struck. Vreau si eu niste idei de tricouribatting eyelashes [culoarea tricoului, ce sa scrie pe tricou, ce imprimeuri sa aiba, etc.]. Vreau foarte mult sa particip si sa imi fie votat tricoul love struck... Dau fundita la cel mai fainlove struck
Va multumesc din suflet!kiss

Răspuns Câştigător
| SăcsyLlamă a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti lasi imaginatia sa zboare, sa il faci dupa cum crezi tu. Baftawinking

54 răspunsuri:
| ericka9 a răspuns:

Care concurs?big grin. Un link...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stimata doamna hannah montana pe mine ma cheama stanescu mihaela marinela. as dori sa-mi raspunzi la intrebare! imi dai adresa ta de imeil, terog foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-ti propun ca, culoarea tricoului tau sa fie roz. Ar trebuii sa-i aplici niste paiete mici din care sa-ti iasa cuvantul hannah montana iar apoi sa il facidupa gusturile tale. Daca il faci dupa gusturile tale, adica dupa cum ti-l imaginezi tu sigura chiar daca nu castigi in realitate in sufletul si in mintea ta esti o mare invingatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dau bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu e voie si vrei neaparat sa castigi atunci mai gandeste-te trisoareo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA! HANNAH MOHTANa, eu sunt un mare fan al tau si imi doresc foarte mult sa particip la acest concurs"HANNAH MONTANA STYLE"si as vrea sa imi votati si mie tricoul! te rog foatre frumos sa mi-l votezi.Cu drag Gheorghe Daniela.Pa pa!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine u poti sa-l faci cu o culoare deschisa si sa pui niste stele cu inimioare si sclipici poti asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic e un film fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... ESTE ADEVARAT CE A SPUS KENNY. eu am facut odata cana mi-am folosit imaginatia ...si era foarte frumoasa, dar eram si la un concurs la scoala si le-au placut ca au pus-o in scoala apoi dupa un an m-i-a dat-o acasa atunci aveam 8 ani, iar acum am 19 ani si matusa mea are un copil de 4 ani si eu trebuie sa am grija de el si a vazut cana si a vrut sa o pastreze la el.
deci trebuie sa iti lasi imaginatia sa zboare ca sa le placa oamenilor
si nu sa copiezi de la alt om poate sa isi dea seama si nu o sa ii mai placa. deci noroc, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fa tricoul roz sa scrie pe el rock si imprimeu cu chitara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai culoarea sa fie alb si pe el sa scrie,, Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer ti-as da idei dar eu nu stiu cum sa scriu la concurs ca sa gasesc sa creez tricouri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc diana eu am 8 ani HANNAH MONTANA este o fata foarte talentata la cantat eu nu pot sa intru in concursul "HANNAH MONTANA style ma puteti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hana e nasoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte inoresionant sper sa reusesti mult succes ma numesc elena si am 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hana te iubesc si vreau sa stiu unde pot gasi jocul hanah montana stile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paiiiii...chiar nu stiu, dar, poti incerca albastru tipator cu multe, multe accesorii sclipitoare:gen stelute, pietricele sclipitoare, mai vezi. Cam asa las face eu Beatrice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i siteul www.disneycannel.tv si iti va merge, iti promit.Acest raspuns la-i primit de la Alexndra Balinisteanu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i siteul www.disneycannel.tv si iti va merge, iti promit.Acest raspuns la-i primit de la Alexndra Balinisteanu, ma aduceti si alte intrebari daca vreti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-l faci cum vrei tu, eu am chistigat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o trisoare, vrei sa furi ideile altora!
Luzare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand te ador si chiar vreau sa ma intalnesc cu tine si cu creatoarea ta!
sunt un mare fan Hannah Momtanah si alui mile!
numele:
Oprea ROXANA
adresa Messenger:
roxanaoprea24
sper sa castig!
te iubesc mult!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc si sa colorezi pentru tricou ar fi ROZ si plin de paiete tot ROZ nici-un spatiu liberesi iti iubesc spectacolul=d> doar parerea mea :
ROXANA Oprea!
pa HANNA! Te iubesclove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti dai silinta, ca sa faci un tricou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu totul depre ia stiu ca are 18 ani si ca pe iubitul ei il cheama Billy si mai stiu ca ii place culoarea mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune un tricou de culoare roz cu un imprimeu cu numele:hannah montana si sa mai pui cateva lucruri pe fundal. Te rog sa imi spui si mie cum sa particip la concurs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau niste idei pentru tricou. Nu stiu cum este mai frumos si de aceea vreau niste idei, pentru a fi votat tricoul meu.
Imi doresc foarte mult sa ajung la Los Angeles sa iti cunosc stylista, sa merg la Disneyland si vreau sa cunosc tot Los Angelul. Astept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un tricou