| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand sotia va cheama la sex si cand se dezbraca vedeti ca poarta budigai de pe vremea cand mamaia era fata mare?

Răspuns Câştigător
| Paulyka36 a răspuns:

Să-mi trag palme, pui cele mai idioate întrebări, cred că ai ceva probleme la cap.

| TheWznd a răspuns (pentru Paulyka36):

E trolllaughing)

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru TheWznd):

Nu sunt troll ce va povestesc e din fapte reale

| TheWznd a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Cu siguranță big grin

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii arunc pe geam

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

An tan tina,
Stinge lumina,
Când vine hoții,
Jos chiloții.

| Mosotti a răspuns:

Nu-i nimic, ma int cum arata ea, in rest oricum ii dam jos. Nu ma culc cu budigaii ei, ci cu ea. Si daca bunicului i-a placut asa, si mie de ce nu mi-ar place la o adica?

| Sofer a răspuns:

Închid ochii. "iubire scăpa de chiloții aia urâți ca să pot deschide ochii si sa te privesc în costumul lui Eva și data viitoare cumpărați chiloți sexy. " și apoi ne apucam de treaba.

| DanielPH a răspuns:

Salut fratele meu
As propune ca dupa sex sa ne culcam dezbracati si intr-un moment de neatentie, de preferat dupa ce adoarme, poate pentru siguranta i-as pune si o batista cu cloroform, ca poate se prefacea ca doarme, i-as piti budigaii intr-un loc foarte bine gandit, si i-as vinde pe piata neagra. Piesele acestea de vestimentatie sunt extrem de rare, imeagineaza-ti doar cum oamenii bogati si batrani si-ar dori sa poata resimti inca o data confortul oferit de calitatea produselor de mult apuse, ar plati enorm, poate chiar in organe sau bitcoin.
Si cu banii obtinuti, desigur, cu o mica parte din ei, una neglijabila, i-as lua naiba ceva de la Victoria's Secret, ca e vai mama ei de treaba
r3!

| vladionut94 a răspuns:

Păi, în primul rand î dai foc si mă duc la magazin sa cunpar ceva de doamne ajuta...

| Avarya a răspuns:

? moooorrr