| Fluffy a întrebat:

Hey! Care e cel mai ciudat nume pe care l-ati auzit?laughing >:

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

Nume ...Ambreaju rolling on the floor)rolling on the floor este un nene si este vecin cu bunicalaughing si cand zice ceva de el spune:ala a lu` ambreaju nu stiu ce a facut si eu ii spun : pai ce acceleratie nu are?rolling on the floor rolling on the floorma amuza de cate ori zice ceva de ellaughing...
Sau un altul:Căcărea rolling on the floor) cat am putut sa rad cand am auzit numele asta prima data...

Prenume ciudate :-& :Simon, Alamon[ori nu am inteles eu bine, ori e adevaratrolling on the floor], Ramon cam astea ...Pa pa!

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aero a răspuns:

Vacagrasa Verginica, destul de ciudat...

| Serena1993 a răspuns:

Sapte fratii il chema pe un baiat.

| madia a răspuns:

Suzeta, Crenguta.

| ELD a răspuns:

Mersi de funda...ma bucur ca ti-a placut :*.

te pup. Pa pa!

| cerculetezburatoare a răspuns:

Semafor, Mercedesa, Stralucita, Televizor, Guta, Sorinel copilu' de aur (sau cam asa ceva), Partag, Lucifera...hmm, in curand o sa aud pe cineva cu numele Toillet, WC, Closet laughing

| zalisa a răspuns:

Păăăăii...
Căcărez
Pungă
Băetu /(aşa îl cheamă pe profu' meu de mate ) {rolling on the floor},
Buluţii laughing
Jâmbalî, e pe bune! rolling on the floor
Bze

| JsBeibDOLL a răspuns:

Casian, Aria, Daphne

| emm a răspuns:

Urinelalaughing

| Face2face a răspuns:

Nume de familie:
Superman
Semafor
Pasarica
Mortu
Jegu
Laba
Nebunu
Blegu
Betivu
Nespalatu
Gainat
Regulatu
Partan

Sau uite aici :

http://www.youtube.com/watch?v=CLVZgk3EKwE

amuzant nu? Pup

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Pff

nume de pletosistraight face

mandra, printesa,laughing
atat stiurolling on the floor

dar mai sunt barcelona bla blarolling on the floor)
Italialaughing)))

| DaftPunk a răspuns:

Leam auzit de la tv si din oras;
Marian Margarit
Marius Grosu
Raluca Placinta
Ionela Carnat
Nona Pitsinica
Si mai stiu dar nu imi vin in minte (dai cumva funda?big grin)

| Jadis a răspuns:

Ambreaju? laughing astai buna

| Georgix a răspuns:

Ursu Martin laughing

Numele de familie este Ursu, iar parintii si-au botezat copilul Martinhee hee

| Anonim_4797 a răspuns:

Am auzit zilele astea la tv un prenume ciudat: o chema pe una Vitrina, ca nume ciudate imi par Jucatoru, Marele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diamanta, Mercedesa, Dacian, nume d`astea.(mi se par foarte ciudate)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luna, simbata, duminica,, madonna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amm...Vacagrasa Verginica Vacagrasa e numele de fam big grinbig grinbig grinbig grinSi Regulatu. Oita Magarita laughingastea mi se par mai ciudate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bou batran, furnica,...

| andradat a răspuns:

Dezdemona si Septugenia. straight faceadica mie nu imi plac.