| AlyS074 a întrebat:

Hey! Dupa cum stiti maine e 1 Aprilie iar eu abia acum mi-am amintit. Imi trebuie cateva idei de farse pe care sa le pot face celei mai bune prietene. Dar cum ea e plecata vreau sa fie o farsa la telefon.

Răspuns Câştigător
| Emmmmmmmma111 a răspuns:

Spune-i că te muți în alt oraș și că nu o să mai vi în orașul tău actual. Am incercat asta cu cea mai bună prietenă și a mers... Bine eu am făcut-o să plângă, deoarece eu i-am zis că mă mut din țară?