| anonim_4396 a întrebat:

Am chef sa ies noaptea pe strada si sa rad cu pofta ca un psihopat. Ce sa fac?

35 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Dai frau instinctului si faci ceea ce vrei sa faci.

PS:Am facut si eu asta intr-o noapte, ce e drept eram putin ametit si in extaz, deci, nu ai fi primul care face asa ceva.

| Mayhem666 a răspuns (pentru OldSoul):

Tu erai ametit si in extaz, dar eu dupa 6 ore de facut un proiect, deja am creierul topit. Cand am pus intrebarea asta inca faceam proiectul si ascultam pe yt diferite tipuri de rasete psihopate din anime-uri si radeam si eu, si de aici mi-a venit ideea.

| OldSoul a răspuns (pentru Mayhem666):

Atunci mai bine nu risti, poate mai pici pe jos pe strada si te mai calca vreo masina.
Siguranta inainte de toate!

| Donsavas a răspuns:

Vrei intr-adevar sa faci asta? Atunci bea si putin alcool. Macar sa ai si o scuza in caz de te controleaza politia pe strada. Nu folosi alte droguri! Te complici.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Donsavas):

Nu cred ca am nevoie de alcool, deja dupa 6 ore de facut incontinuu un proiect, am creierul topit, nu cred ca mai e nevoie de alcool.

| untu a răspuns:

Tinere,te rog frumos Sa nu faci asta ca sperii oamenii SI o Sa te creada ca a evadat un psihopat de la spitalul de psihiatrie! O sa ajungi acolo, iti spun EU!

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru untu):

Ce e rau in a fi psihopat?

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Era o gluma.

| justanotheruser99 a răspuns:

LOL. Chifteluta is that you?

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Asteptam sa intrebe cineva asta. Chiar am ramas surprins cand am vazut ca nimeni nu intreaba. Acum m-am linistit. Nici mie nu imi venea sa cred, ca atunci cand mi-am citit propria intrebare, am sunat exact ca el. LOL.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Shhhh... Mai incet! Daca te aude vine aici!

| Superior a răspuns:

Tocmai mi-ai starnit sa fac asta la 12 noapte in casa, cred ca am trezit un vecin.

| BlackRose03 a răspuns:

Fa-ti o iubita.

| Mayhem666 a răspuns (pentru BlackRose03):

Neah, prea complicat, imi e mai bine singur.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu mereu fac ca o '' psihopata '' pe strada laughing
E super tare sa tipi, sa razi pe strada.
Nu conteaza daca e noapte sau zi.
Daca asta simti sa faci, atunci da-i drumul happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Iesi noaptea pe strada si razi cu pofta ca un psihopat.

| reihiuke a răspuns:

Sa nu te mai crezi special si unic si sa nu te mai dai mare cu falsa interpretare pe care o ai despre tine

| Mayhem666 a răspuns (pentru reihiuke):

What? Nu ma dadeam mare si nu ma credeam special. Si care falsa interpretare?

| reihiuke a răspuns (pentru Mayhem666):

Aproape toate postarile sunt asa. in afara de cele care nu au legatura directa cu tine. incearca sa iti citesti intrebarile ca si cand ar fi ale altei persoane

| Mayhem666 a răspuns (pentru reihiuke):

Mda, mda, cum spui tu. Blah, blah, blah.

| reihiuke a răspuns (pentru Mayhem666):

Stiu. adevarul doare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai bine faci noapte alba, mananci cipsuri si te uiti la anime-uri? day dreaming

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Ia un cutit cu tine si urmareste-l pe AlexGamer2.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

De ce tocmai pe el?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Ah, de aia spuneai. Totusi, eu aveam chef sa rad ca un psihopat, nu sa alerg pe strada cu un cutit ca un psihopat.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Mayhem666):

Atunci il iei ca recuzita.

| Superior a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

As vrea eu sad Dar sunt prea bun,am scapat de toti pana acum sad Stii,port dupa mine un glock,mai am un flex,o bormasina si brocoli. Daca ii unul de genul lui Anime,ii dau cu glockul unde doare mai tare si am scapat. Daca vine unul mai in varsta,ii fac un bine,facandu-i dantura sa nu cada niciodata, cu cateva suruburi (dar de fel nu fac anestezie). Daca e un copil, nu-i dau eu brocoli, il mananc eu ca-mi place, i fac circmcizie cu flexul. MWHAHAHAHA

Răspuns utilizator avertizat
| WangLouis a răspuns:

Iati un prieten si iesi pe afara, sau iesi singur si cu telefonul, mai arunci un ochi pe TPU, mai raspunzi la unu' faci misto, razi ca "prostul", mai inchizi telefonul si te uiti la stele.

| Mayhem666 a răspuns (pentru WangLouis):

Care prieten? LOL.

| WangLouis a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu stiu, zic si eu, poate ala imaginar... happy ( daca inca sustii ca nu ai adevarati)

| Mayhem666 a răspuns (pentru WangLouis):

Nici imaginari nu am.