| Dionysus207 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor...Era un video la "Copii spun lucruri trasnite" ultimul parca care era un copil care vorbea urat si a zis o chestie ceva de genu' : "Odata m-am dus seara la baie si era usa deschisa si am vazut-o pe mama cum ii manca p""a lui tata si am fugit repede sa nu mi-o manance si pe a mea." Si nu mai gasesc video-ul... Am gasit mai multe site-uri dar a fost sters video-ul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la gasit nimeni pana acum.

Răspuns utilizator avertizat
| Dionysus207 explică:

A fost la TV pe prima atunci dar la sters si a fost si pe net dar a fost sters.