| XxFaRsIoRuLxX a întrebat:

As putea spune ca sunt un farsior. Pentru ca in viata de zi cu zi fac tot felul de farse oamenilor(necunoscutilor, colegilor, prietenilor, familei, etc.). Dati-mi cateva idei de farse si mie pe care lea-ti facut si voi prietenilor!

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Parcă tu erai "farsiorul" o.O de ce ai nevoie de ideile mele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cate greseli gramaticale.
2.Gandeste-te singur, mie mi-e lene.

| XxFaRsIoRuLxX explică (pentru anonim_4396):

Turbox stiu ca am greseli gramaticale pentru ca m-am grabit. Si daca nu poti da un raspuns bun care sa aiba legatura cu intrebarea atunci nu ma-i da!

| AtsukoKure a răspuns:

Smack Cam. uitate pe youtube si gasesti!

| XxFaRsIoRuLxX explică:

Haide am nevoie urgenta!