| anonim_4396 a întrebat:

Asa cum v-am promis, azi postez acel "cadou/amintire".

http://imgur.com/vWCTIli

Ce parere aveti?

P.S. Scuzati claritatea!

Daca nu intelegeti ce scrie, o sa postez mai jos o poza cu ceea ce scrie, trebuie doar sa o mariti :

http://imgur.com/gallery/ywgCs

21 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu ai scuze, ca sa iasa ceva corect, editeaza intrebarea si revino cu o fotografie a desenului mai clara sa putem sa intelegem cu toti. Astfel degeaba ai mai pus-o daca claritatea este nula, nici eu nu vad ce este scris acolo.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Pai am facut mai multe poze, dar aia a iesit cea mai clara dintre toate, mai clara de atat nu cred ca se poate.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Mayhem666):

Banuiesc ca nu ai o camera digitala foto sa faci, ar iesi pozele mai clare, asta daca telefonul tau nu scoate poze bune. Era o sugestie si ai primit si de la altii, nu prea se intelege nimic din pacate. Stiu ca vroiai sa ne faci o surpriza, sa fie una placuta tuturor, dar claritatea pozei strica supriza ca nici cu cei mai buni ochi nu-ti dai seama ce scrie sad.

| Drimmero a răspuns:

Eu de ce sunt singurul fara cap? Bwhahahahaha

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Pentru ca tu esti mai misterios, si nimeni nu stie nimic despre tine, nici macar cum arati laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Puteai inventa tu o freza si un chip pe acolo,, sa nu fiu eu cel mai ciudat de acolo. Cum sa nu stie nimeni? Sunt destui care ma cunosc,, ba chiar si cum arat, dar nu asta e important, eu nu ma expun mai deloc.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Lasa asa, ca tu esti mai special, ar trebui sa te bucuri ca esti diferit si nu esti ca toti ceilalti laughing
Vezi ca am editat intrebarea, si am spus acolo tot ce scrie la fiecare utilizator, sper ca unii sa nu se supere pe mine laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Am modificat intrebarea, dar nu mi s-au pus toti utilizatorii, si nu stiu de ce, ce sa ma fac? crying

| Drimmero a răspuns:

Culmea...ditamai discriminarea,, dupa ce ca nu-mi faci cap, nu mai apare drimmero in intrebare/
Un an nou fericit iti doresc!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero A.K.A. Mister D. = "LOVE Arsenal"

Asta scria la tine, dar nu stiu de ce nu s-au pus toti utilizatorii.
Multumit acum?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Asa mai vii d-acasa!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing puteai sa te sfatuiesti cu maestrul tau. rolling on the floor El știe tot. Drimmero ăsta e un mascul bine facut, inalt, brunet cu ochi caprui. Spune el ca nu se expune, dar minte. De fiecare data cand are ocazia se tradeaza subtil laughing

| RainmakerX a răspuns:

Justanotheruser nu seamana happy

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RainmakerX):

laughing stiuuuu, ma bucur ca a observat si altcineva. Eu nu port roz, si nu sunt chiar atât de psycho.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa treci numele fiecaruia si partea din chenar in intrebare daca nu poti sa faci ceva in privinta calitatii, nu se intelege mai nimic. ( nu mi-o lua in nume de rau )

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Jeff The Killer Aaaah! laughing