| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai ciudat/amuzant vis/cosmar pe care l-ati avut?

21 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Se facea ca ma plimb pe o strada pustie, unde erau multe, multe banci, pe care stateau cate 2 indivizi: unul manca seminte, iar celalalt tinea un megafon in dreptul gurii celui care manca seminte. Si toti spargeau samanta in acelasi timp, inghiteau miezul in acelasi timp, chiar si coaja o aruncau in acelasi timp. Si totul se intampla in slow motion. A fost...a fost groaznic.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Pricked):

Asta nu este nimic fata de cele pe care le am eu. Nu dau mai multe detalii.

| RAY a răspuns:

Cosmar in general cu fantome am, amuzante vise am cu anumite persoane, ciudat e cand visez lucruri iratioale culmea nici in vis nu cred in ele, pare ciudat da in vis puneam sub semnul intrebari ce visam, poate sunt eu mai sceptic de fel

| RainmakerX a răspuns:

Ciudat/amuzant...
Well, daca ai vazut Re Zero atunci stii ca e o faza in care protagonistul a adormit in poalele unei fete elf.
Am visat ceva de genul numai ca elful arata mai mult a troll.

Cosmaruri am cate vrei dar nu am voie s-a postez pe TPU laughing)

| Florentina9210 a răspuns:

Cosmar; se facea ca m-am intalnit cu fostul pe drum si m-a luat la palme. eww

| syd2 a răspuns:

Am intrat intr-o casa de lemn si acolo erau o gramada de oameni raniti.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Se facea ca eu si familia mea locuiam intr-un fel de cetate medievala, dar care avea toate conditiile de acum. Noi ne faceam bagajele sa ne mutam. Mama impachetase doar interiorul masinii de spalat. Tata o cauta pe sora mea mai mica. Se pare ca el avea o duba. Pana la urma a gasit-o pe sora mea care era intr-o forma ciudata. Era un ponei dintr-un desen animat difuzat parca pe Minimax. Stiu sigur ca sora mea mea se uita la el. Am urcat cu totii in masina. Am mers ceva vreme, iar apoi ma intreaba tata daca vreau sa conduc. Eu am raspuns afirmativ. Am scos telefonul si conduceam masina de parca era un joc. Nu am condus bine si am intrat intr-o padure 2D cu dinosauri. Totul arata ca un decupaj. Apoi tata m-a lasat l-a volan. Ma uitam in jos la el si volanul era un iaurt pe jumatate mancat cu aroma de capsuni. Am condus iar si am ajuns in aceeasi padure 2D.
Nu imi amintesc chiar tot visul.

| viperra a răspuns:

Am visat mai demult ca nu aveam lanterna sad

| Kuroo a răspuns:

Ciudat- M-a mancat o guma de mestecat
Amuzant- eu am doar vise fascinante
Super extra tare- Ma plimbam cu un motot O-O (vis lucid)
Cosmar- Gazette, nu mai exista T^T

| TURB0X a răspuns:

N-am.

| Mayhem666 a răspuns (pentru TURB0X):

Nu ai avut vise ciudate? Imposibil.

| TURB0X a răspuns (pentru Mayhem666):

Ok.

| MistretulPufos a răspuns (pentru TURB0X):

Cica oamenii pot avea mai multe vise fara sa stie asa ca nu poti fii prea sigur

| TURB0X a răspuns (pentru MistretulPufos):

Ok

| justanotheralien a răspuns:

Vai doamne, am avut atat de multe. Nici nu pot sa ma decid! laughing Dar cred ca cel mai ciudat este asta:
Asa, eram eu undeva, nu stiu sigur unde, era extrem de intuneric. Si m-a atins cineva pe umar, si eu, in mintea mea, eram gen: "Oh, nu! E Slenderman!". Si limunile s-au aprins de odata si eram in ceva cladire cu pereti albi. Si era un birou. Statea cineva pe scaun, si s-a intors cu fata la mine. Era Stefan C'est Moi! rolling on the floor (un vlogger)
El citea Twilight in momentul in care s-a intors. I-am zis ceva de genu': Auzi Stefan, vii si tu la Youstars in Bacau? El mi-a zis: Oh, voi veni... Voi veni! Apoi era totul o foaie, patata cu foarte mult sange. Iar visul
I-am trimis asta si lui Stefan pe Facebook. big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheralien):

Chiar ca asta este un vis ciudat.

| Fredi69 a răspuns:

Am visat odata ca incercau sa ma veoleze

| Pesticid a răspuns:

Ai vazut vreodata inside de la Codrin Bradea?

https://www.youtube.com/watch?v=V25wIVs5jQ4

Ceva in genu' asta am avut un vis numai ca femeia aia mergea prin apa, nu inota. :))

| Mayhem666 a răspuns (pentru Pesticid):

Am vazut doar jumatate din primul episod. Ciudat vis, dar amuzant laughing