| alee2011 a întrebat:

Hey TPU!

Maine e Ziua pacalelilor=p~

Va rog dati`mi idei e farse. Dar lasati`ma cu alea de pe net

ceva original!

Va rog am pus cu cineva un pariu cu speriatu`[in fine daca vreti sa stiti intrebati`ma pe privat

va rog...super fundoi!

4 răspunsuri:
| Wilder a răspuns:

Pe TPU maine o sa fie Ziua Puletilor.

| Twp3w a răspuns:

1.Moneda Lipita andy
lipeste pe podeaua coridorului un ban (de preferat o moneda de 50 bani) cu super glue si ai sa vezi cati au nevoie de bani in zile de azi.

2.Bomboane
Ia o cutie de bomboane goala si intoarce ambalajul cu josul in sus… si vor parea ca niste bomboane delicioase… apoi du-te la prietenii tai sau profesori zicandu-le ca e ziua ta (de nume, de nasere.) si vei vedea ce va iesi… incearca si vei rade pe saturate.

3.Ghiozdanul disparut
1. ajungi primul la scoala
2. pui crema sau pasta de dinti p clanta, in interiorul usii
3. pleci si te ascunzi
4. cand vine urmatorul coleg se va murdarii si va merge la baie sa se spele
5. intre timp tu ii iei ghiozdanul si fugi cu el
6. daca nu vrei sa ai probleme da ghiozdanul inapoi inainte sa ai probleme cu diriginta/-ul

4. Puternic sau Invizibil?
Pune urmatoarea intrebare unui coleg: Esti puternic ori invizibil? Daca el iti raspunde ca e puternic tu scuipa jos si spune-i sa o ridice ca doar este puternic, iar daca iti raspunde ca este invizibil da-i o palma peste cap (sau scuipa-l) si spune-i ca nu l-ai vazut deorece este invizibil.

Aia cu ghiozdanuu chiar o fac si cu invizibil si puternic cu sigunta daaa! :X rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor... FunDaaa?kiss

| alee2011 explică:

Ce vrei, Tudor? fi mai explicti te roogbig grin

| Tudore a răspuns:

Sa zii c ca ai manacat cas