| TheMechanix a întrebat:

Hitler sau Jack spintecatorul? Care e mai potrivit sa curete T/A de mizriile care sunt in ea?

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Hitleeeeeer,de abia astept sa il vad cum ii aduna pe toti imbecilii de la T/A (poate chiar tot TPU-ul) si le da foc, si ii ingroapa la gramada, sau poate ii gazeaza thinking

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Chuck Norris

| AikkoxD a răspuns:

Hitler Spintecatorul.

| Klepto a răspuns:

Pedobear.

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Cea mai mare mizerie de pe aici esti uwinking

| auroraa a răspuns:

Ce aveti cu hitler?smug spiderman va curata T/A!

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Piratul Jack cel Teribil

| LaughOutLoud a răspuns:

Kack Spintecator

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Hitler!? Se gaseste vreun blond sa isi apere,, phratzii '' pe aici.
Jack Spintecatorul!? Ala ucidea prostituate... Ouliuu, tu ne faci crveee?

| SnowBella a răspuns:

Hmm... Greu de ales. Totusi, Hitler pare mai potrivit pentru asta.
P.S. Nici nu stiu ce caut eu la categoria asta. Sunt plictisita si cred ca am ajuns la disperare. Ce mai urmeaza, sa ma uit la OTV?!