| MØMÿ a întrebat:

Hmm! Imi puteti da niste sugestii de nume pentru o pagina de facebook!?
Fundaa.; x

Răspuns Câştigător
| arimicuta22 a răspuns:

,hey ...sunt sexy, sau o relatie e pentru 2 dar unele proaste nu stiu sa numere sau sunt cool...problem? sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

N0 @m (h3f

| Speed99 a răspuns:

NuImiPasa happy te-ai prins?

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Razi daca ai tupeu.
Neah, I don't care

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Vorbim Maine, Razi cu lacrimi, Săţi deea Dumnezeu un Like, Ajutor Nu ma Pot Oprii din răs, Pastila de ras, Razi cu mine si eu cu tine, Happy Day, Glume Bune, Razi cu мạģįć, Hai cu mine, Vino in lumea mea, Te provoc sa razi!