| exoticbutters a întrebat:

Hristos a inviat! Doresc cel mai eficient tutorial de fluierat ca la hora (cu degetele)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Degeaba ti-as da un tutorial că nu vei reusi.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Caută pe YouTube

| exoticbutters explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Am cautat, iubirea mea eterna, dar multe nu sunt explicate ca lumea. Doresc si eu ceva cu mai multe amanunte, daca se gaseste asa ceva. Nu numai bagi degetele in gura si sufli

| ArchangelElohim a răspuns:

Tutorial nu stiu sa fluier nici eu, dar te pot invata cateva ziceri amuzante in timpul horei: fosta-i fata cat ai fost si-ai mancat carnati in post mai. da trebuie sa o zici tare tipata.