| Nick555 a întrebat:

Hristos a inviat,TPU! Am problema,asa de Paste...un copil sarman mi-a cerut un iepuras de ciocolata si i-am zis ca n-am, si i-am dat in schimb 3 lei.El i-a rupt pe toti,i-a bagat in gura,i-a scuipat pe mine si apoi mi-a luat cea mai buna prietena(viitoare iubita)si-a dus-o cu el intr-o toaleta publica,de unde am auzit tipete,si cand ea a iesit plangea mult si avea fata numaii sperma si lacrimi.Ei bine,eu i-am tras o MAMA DE BATAIE pana a inceput sa planga cu sange si avea vanatai roz pe tot corpul, dupa care a venit tatal lui care l-a luat si s-a uitat urat la mine.Ar trebui sa chem politia?(Ca daca zice ca l-am batut am argumente).

4 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Ok deci prima data am crezut ca e adevarat deci m-am sperialaughing.Dar apoi am vazut ca e postata la T/A deci.

| suităr a răspuns:

Saracii 3 lei.sad

| VeveritaBestiala a răspuns:

Nu chema politia...fai pustiului ce i-a facut el prietenei tale, numa' ca mai rau tongue.
Te ajut si eu daca vrei!

| Snookie a răspuns:

Măcar a satisfăcut'o pe gagică'ta?