| DrugFree a întrebat:

Http://i.imgur.com/jKZ63.jpg Cum se numeste creatura pe care o are PedoBearX la avatar? Comicul asta seamana cu cel a lui PedoBearX, doar ca e putin mai diferit

7 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Blablabla...TPU nu mai e la fel...T/A nu mai are intrebare faine. oooo te rog ma lasi cu porcariile astea? daca nu ti mai place TPU pleaca naibii de pe el si nu ne mai f.e atat la cap

| SaintJimmy a răspuns:

E mai diferit prin faptul că e desenat cu picioarele. Și puteai oricum să renunți la TPU fără să anunți, nimănui nu-i pasă.

| Mişaaa a răspuns:

Eu nu te înțeleg.
Deci sunt o dăunătoare TPU! xD

| sabilopod a răspuns:

Super. funda? * sarcasm mode off* e ok happy

| totGumã a răspuns:

De ce e pus de 2 ori?!? _!?

ma pis cu P mare pe majusculele voastre

| totElodia a răspuns:

Baiatu' asta are a dracu' de multa dreptate. Insa "Pupincuristii" despre care vorbesti suntem toti: si tu, si eu, si altii ca noi pentru. ca ne racim degeaba gurile, doar stim ca nimeni nu ne va asculta.

| mdany a răspuns:

Tot ce ai spus e adevarat.Sustinem campania...care o fi?laughing nu conteaza.Important e ca site-ul asta se duce de rapa pe zi ce trece cu atatia...cum sa le zic.innapoiati cu intrebari stupide de genu: cati ani am? oare pot zbura daca beau redbull? mda.