| Just4Joker a întrebat:

Http://i.imgur.com/mEY0D.png
Satanistă... Şiiii, uite cum România se duce de râpa din nou.

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fifa? Mori vaca, moooriii!

| Pralină a răspuns:

In caz ca nu ti-ai baut cafeaua, nu e singura[din fericire] care mai are minte in cap.Si eu sunt atee, si de aceea nu mai poate dormi Rromania la noapte, nu?

| MyObsession a răspuns:

Ce **** mea ai mă cu mine?
Sunt atee mă care e problema ta?
Rasa mătii.

| Just4Joker explică (pentru MyObsession):

Mă enervează moaca ta, pur si simplu.

| MyObsession a răspuns (pentru Just4Joker):

A da? Am găsit ce te enerveazăhappy
Mă ţii tu minelaughing

| AnneBre a răspuns (pentru MyObsession):

*nu am casetă de răspuns*
Ce pisicii măti tot ai cu ea? E atee. Din cauza persoanelor ca TINE se duce Românie dracu'.

| Just4Joker explică (pentru AnneBre):

Să moară mă-ta? Şi ziceau ăia ca româncele sunt frumoase... Nu v-au văzut pe voi, vitelor.
Numa' atei si persoane fără viitor. Asta-i România... Nu vreau sa credeţi că-l susţin pe Băsescu, dar vina lui e doar 50% in ce a ajuns românia astăzi.

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Just4Joker):

Şi ce pisicii lu satan comentezi? Eşti tu mai frumos/frumoasă? Not.

| Polaris a răspuns (pentru Just4Joker):

Așa, băi, dacă noi nu crede în dumnezeu noi viitor nu.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Si tu esti unul din "nenii" aia care stau pe margine si cugeta asupra situatiei Romaniei,nefacand nimic,doar cugetand? Hai mai pupa-ne in abisul flocos si scuteste-ne de prezenta ta.Oh si MyObsession nu e satanista, dupa cum a zis si ea este atee (ca majoritatea oamenilor cu sinapse) dar e inutil sa-ti zica asta, deoarece tu probabil nu stii diferenta dintre "ateu" si "satanist".Mai eficient ar fi sa ii explice unei scanduri putrezite...

| EvangelineDS a răspuns:

Si uite ca din cauza speciilor ca tine se duce Romania de rapa din nou... si app ea e atee

| TheScamy a răspuns (pentru EvangelineDS):

Si eu sunt ateelaughing

| EvangelineDS a răspuns (pentru TheScamy):

Aaah nu stiam laughing da mersi ca mi-ai zis ca de acum stiuwinking

| Polaris a răspuns:

Sorry, dude, I`ve been upgrading myself to God mode.

| Holocaust a răspuns:

Nu e satanistă bre.

| MeNoNヅ a răspuns:

Numa' jocurile care-mi plac le-ai pus! big grinbig grinbig grin