| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Http://i.imgur.com/zN0KkFk.png
De ce am lipsit si de ce m-am intors?
Aici!

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai pui?

| Wolfszeitt a răspuns:

Iubesc pisicile!

| Speed99 a răspuns:

Mda, sunt niste tipi noi care chiar ma enerveaza. "Martie-Aprilie, ce trairi, ce amintiri"

| Seducatorul a răspuns:

Pai ai lipsit ca ai fost ocupata sa filmezi un alt block-buster cu papusi turbatelaughing

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Seducatorul):

Nu, colaboratorul lui je a plecat la Barcelona pentru inregistrari de minivoce in Violetta, pentru 2 secunde, dar ii ia ceva, se emotioneaza cand il vede pe Robert Pattison fix langa ea.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Mie imi plac javrutele puppy dog eyes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza userii aia vechi care o fac pe desteptii.
Concluzia: Nu suport pisicile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai revenit!

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Ai lipsit ca asa vrei tu. Ai revenit caci aia cred ca ti-au invadat mintea cu maidanezul lor si ai venit ca sa iti revii, oricum nu s-a intamplat nimic nou decat faptul ca RECTIFICATORUL are poza normala de profil (sa te uiti ca nu o sa tina mult).

| InvertedDeformity a răspuns:

O_o De ce este inceruit numele meu?