| mutuu23 a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/index.php
Pentru binele animalelor semnati

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Doamne.Mi se rupe inima.Pe AIA nu i poti numi oameni sad.Am semnat.Ma bucur macar ca pot ajuta.

| Fragile a răspuns:

Am semnat, săracele animăluţe! M-a făcut să plâng aproape, sincer.Nu pot să cred cum pot fi atât de cruzi, de răi, să le facă aşa ceva.Cu ce au greşit, sărăcuţele?crying

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Ce fiinte murdare!
Cum pot sa faca atata rau? N'au suflet. Aia nu se pot numii oameni!
Mie sincer mi se rupe inima cand vad un animal, orice ar fi el, chinuit, condamnat la moarte, sunt si ele fiinte, Dumnezeu le'a creat cu un scop, de ce sa nu se bucure si ele de viata?
Si eu am un caine, si cand ma uitam la filmulet, il strangeam in brate...
Politia nu face absolut nimic, e vai si amar de bietele fiinte!
Off... oameni ca astia ar trebui sa stea putin la "racorica".

| FuegoJr a răspuns:

Am semnat.

Sunt prea cretini.

Cum pot face asa ceva la niste animale?!
Sunt niste oameni fara mila!

Ar trebui sa fie si ei chinuiti cum ii chinuie pe saracele animale!

| Valiku a răspuns:

Chinezii o sa ramana fara mancare vreodata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am plans cand am vazut video-clipul.Am semnat petitia si sper ca acei chinezi sa moara in aceleasi chinuri!