| mutuu23 a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/index.php
Semnati pentru binele animalelor.

Răspuns Câştigător
| BebeStrumf a răspuns:

Xoxohappyam ajutat, goodbye!

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am semnat-o!
iti recomand sa pui intrebarea si la alte categorii, ca sa o vada mai multa lume!

NOname
| NOname a răspuns:

Am semnat-o.
Dar de ce la Trivia/Amuzante? Nu vad nimic amuzant in jupuirea de viu a unui animal.
Posteaz-o si la alte categorii, cum ti-a spus si Apache!
Numai bine!

| Bastet a răspuns:

Cred că e a şasea oară cand semnez

| DrugFree a răspuns:

De acord cu apache. Am semnat cu adresele mele de email (20 )

| DebbyBR a răspuns:

Vai de mine. Te rog, nu ma face sa plang la T/A...@Ursuletul, nu sunt de acord cu tine.Si ele sunt niste fiinte oh go on Am ajuns mai rau ca niste animale,noi,oamenii. Daca tie ti se pare ceea ce facem noi este CORECT... nu mai zic nimic
Sa revenit,da, am semnat, si o sa mai semnez. Iubesc animalele, nu as face un asemenea lucru in viata mea. happy

| DebbyBR a răspuns:

@Ursuletul, cainii nu te latra pe strada pentru ca e "teritoriul lor".Ei fac asta deoarece au mai fost chinuiti de oameni inainte, si nu mai vor sa treaca prin asta.Nu de alta,or avea ei purici si multe alte chestii,dar pe cei de la casa de ce nu ii chinuie nimeni? Pentru ca n-au purici? Aaaa,si daca ar lua cineva un caine de pe strada si l-ar deparazita,i-ar lua zgarda si alte chestii,nu s-ar mai atinge nimeni de el. dar oare de ce nu face nimeni asta? Oare de ce? Eu doar ti-am spus ce cred eu, fiecare cu parerea lui...
Si daca ei cred ca eutanasierea e un lucru bun, se inseala. Daca nimeni nu s-ar mai lua de cainii de pe strada, nu ar mai exista acest lucru...

Răspuns utilizator avertizat