| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.radiozu.ro/morningzu/TPU-in-morning-zu-688
Grozav :(

Răspuns Câştigător
| Foxie2 a răspuns:

"Genial" : ))
Macar pui o intrebare stupida si ajungi vedeta...
Si inca "TePeU" nu e asa de cunoscut inca, poate ar trebui sa sarbatorim ca ne fac reclama gratis.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...asta ascultam in autobuz de dimineata!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Intrebari destul de pertinente.Eh,inca nu a dat de ale mele.

| Fragile a răspuns:

Am încercat eu să le las un comentariu "de dulce", dar nu ştiu de ce n-apare...

| AlinaaAli a răspuns (pentru Fragile):

Si eu am incercat, dar degeabaoh go on, probabil ca nu le accepta ei!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Fragile):

Am postat doua comentarii,unul mi-a aparut, celalalt nu, era mai "de dulce" (vorba ta) si probabil din aceasta cauza!

| ɔɐıɔ a răspuns:

Lol.

| AlinaaAli a răspuns:

Oricum,sunt niste inapoiati daca numai acum au descoperit acest site oh go on

| AnneBre a răspuns:

Mi se rupe.

| Robyin a răspuns:

Extraordinar... http://www.myfacewhen.com/40/