| UiteProstulCumCiteste a întrebat:

Http://www.thegamehomepage.com/play/trollface-the-game/
Crek stiti mai toti jocul, dar vreau sa stiu daca ati putut sa treceti de fata lui

8 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Nu poti sa treci de fata lui oricat ai incerca, decat cu cod care nu cred ca exista...Nu cred ca a reusit cineva sa apese startlaughing

| RockaruL a răspuns:

Am gresit.Merge sa apesi doar ca nu este nimic acolo.Trebuie sa apesi click dreapta si trollu nu se mai misca si poti apasa.Dar nu se deschide nimic cand apesi start...

| CastraveteMurat a răspuns:

Aww! Ce enervant e tipu x( Imi strica privelistea x( Troll idiot!

| Wilder a răspuns:

De fapt daca reusesti sa apesi START, chiar este un joc acolo...

| Wilder a răspuns:

U mad? *coolface*

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Cica "Problem? " straight face
e enervant -_-
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| UiteProstulCumCiteste explică:

@Wilder da stiu ca e un joc daca apesi http://www.youtube.com/watch?v=-DgbLe4JC7k

| P0pCorN a răspuns:

Doooammmmneee greu ff greu nu pot laughing