| ReporteritzaisBack a întrebat:

Http://www.youtube.com/user/CreativeMonkeyz#p/u/0/YADCfQ vtnbM
episod nou din RObotzi =))
mi-au dat lacrimile de ras =))

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

Sunt curios, daca va fi televizat si dac'or scoate un DVD ceva cu sezonul 1.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ciocofanu lu lady gogu! rolling on the floor

| AliceInMordor a răspuns:

Si mie.si big grinu-te direct in p.l.a si ia-l cu **** si bagati-l in c.u.r cu motz cu tot s-o iei de 3 ori in m.u.i.e si daca nu si cu mama ta si cu tactu si daca nu cu tot neamu tau de... spatiala! Nesimtita dracu care esti

Răspuns utilizator avertizat
| ReporteritzaisBack explică:

@Cretaker
Da oh go on pe youtube sau pe saitul lor deja au inceput cu cereri sa parala la tv cum ai zis si tu sau tricouri straight face
dar macar asta nu le poate face oricine cum s-a intamplat si la noi cu comicurile sigh

| CookieșiParty a răspuns:

Ce amuzant! Hahaha!

| Mariinaa a răspuns:

De acum stim siguri ca intre orele 20: 30 si 20: 35 trebuie sa apara, oricum a meritat asteptarile!
E cel mai bun episod, pana acum oh go on.
pa, pa

| dany_6773 a răspuns:

rolling on the floor is prea misto filmuletele astea

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Lol nu mai pot de ras! E tare! Super!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Poate alcool poate-i vin poate-i pipi de rechin laughing
-Poate-i mata...laughing