| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=oOzUlcQXHpM

Fundă cui îmi spune unde pot găsi foarte, foarte multe, da' care să este foarte, foarte multe cărţi scrise de Mihai Creangă, care era un compozitor care a scris foarte multe, foarte, foarte multe.

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Românii are cultură.
Se vede după feţele lor că ochii lor n-au văzut niciodată literele...

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

Românii chiar are cultură... de cartofi.

PS: Verifică-ţi mesajelehee hee

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Eu stie unde tu poate gasi carti de George Sadoveanu.

| ady123 a răspuns:

Mihai Creangalaughing

| Fridăm a răspuns:

Îţi spun eu câteva, pe care mi le amintesc acum...Am citit foarte, foarte multe, doar că nu le mai ţin minte:
Amintiri din Călin
Pe lângă copilăria fără soţ
S'a dus Harap-Alb
Capra cu un Luceafăr

| GiAnca a răspuns:

Cred ca a citit atat de multe carti incat numai Mihai Creanga ii iese pe gura.

| MIRUNAmyra a răspuns:

Mihai Creanga.laughing)))

| sнᴀᴅσω a răspuns:

Am mai vazut filmarea si de fiecare data cand o revad ma gandesc la foarte, foarte multe...