| Bizon95 a întrebat:

Https://www.mediafax.ro/......a-18548273
a iesit Cristi Borcea din inchisoare, cate femei credeti ca lasa insarcinate in prima saptamana? :D

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Mai bine sa nu facem socoteala ca pe urma pierdem la pariuri rolling on the floor

| GulubuntzBudulush a răspuns (pentru Catrice):

Ti-am dat cerere de prietenie de ce nu mi-ai raspuns?

| Catrice a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Prea multe cereri de prietenie, nici nu știu cine îmi da rolling on the floor
De când am văzut ca erau doar d-ăștia cu cont pentru o zi-doua, am ignorat secțiunea prieteni laughing
Sa nu uitam de notificările pe care le ofilesc de fiecare data când cineva postează o întrebare. Am șters destui din kista din cauza astahee hee

5 răspunsuri:
| robertagiuli95 a răspuns:

Cristi Porcea!