| WaterMelon876 a întrebat:

I-am făcut unei prietene un prank prin mesaje cu versuri dintr-o piesa. A raspuns cat a răspuns apoi m-a lăsat cu seen. Ce as putea sa fac in acest caz sa fie mai funny?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i dai pace, ca deja s-a plictist de tine si daca continui, probabil te va bloca.
Cand faci glume, trebuie sa ai masura, ca altfel devine nesimtire si oamenii se pot supara.

| WaterMelon876 explică (pentru Violleta2022):

Se vede ca nu stii de gluma si cam exagerezi. Oricum nu inteleg ce e asa de rau in asta, nu i-am dat în cap, era doar un prank!

| Violleta2022 a răspuns (pentru WaterMelon876):

Eu nu inteleg de gluma?
Cred ca ai incurcat tu personajele.
Nu eu m-am suparat si nu eu nu ti-am ignorat mesajele, ci fatuca aia.
Ma rog, o sa vezi tu maine poimaine, daca te mai baga in seama.