| RAY a întrebat:

Iar imi spui adio de-as fi gresit
Iar te intorci la mine si-mi spui ca te-ai grabit
Asta faci intr-una m-am saturat
Cu inima din mine, tu mereu te-ai jucat {bis}

Cine esti tu, sa te porti asa
Sa pleci si sa vii cand vrei in viata mea
Nu iubirea mea, nu mai vreau asa
De-as muri in urma ta... {bis}

39 răspunsuri:
| RAY explică:

Tu știi ce înseamnă termenele folosite?

| RAY explică:

Definirea acelor termeni

| Hammurabi a răspuns:

De 3 zile mă chinui să-ți răspund la întrebarea asta... laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

De atunci ai inviat

| SilentRain a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu sunt cancerul inimii lui, nici în somn nu are scapare laughing
Era pentru mine cică
Eu sunt Petronelawinking

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu e adevărat, te iubesc nebunatico, dar te doresc sa te am si real nu doar in vise

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Danu' a spus că trebuie să fim împreună, pentru că are un al treilea ochii în fund,și bla,bla, bla a zis cică ne potrivim
Eu zic ok
Nu plătesc facturile
Nu plătesc ieșirile
Nu vin in Timișoara
Nu mă suni noapte
Nu rapund la ce întrebări mă deranjează
Nu tolerez minciuna, treaba ta ce faci...dar dacă te-am prins cu alta, te-am ars definitiv
Vin la pachet cu traume, complexe, și defecte gârla
Ai o lună de proba, pe urmă Dumnezeu cu mila
Nu glumesc

| RAY explică (pentru SilentRain):

Doar real, eu virtual numai accept nimic

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu-mi risc viața pentru nimeni.
Sa bat drumul până în Timiș, să-mi caut job pe acolo + chirie + îmi pun toate neamurile in cap + eticheta se curva fugară
Nu mulțumesc
Sa te pun pe drumuri nu are sens din 3 motive
Lucrez non-stop - nu am timp să ies
Ar trebui să-mi anunți familia în privința ta, și ar ieși alt cct ...in cazul că vrei sa te însori pe repede înainte
Nu-i moral cheltuiești atât când ai propriile tale cheltuieli, probeleme la tine acasă, nu-mi bat joc de nimeni

| RAY explică (pentru SilentRain):

Prima oara te vezi cu un om, vezi dacă atracția fizica e reciproca, apoi urmează cunoașterea

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

A pai ai zis că online nu vrei, acum ce sa îți mai zic
Nici tu nu știi ce vrei
Ce sa mai vezi, m-ai văzut, te-am văzut deja

| RAY explică (pentru SilentRain):

Vreau real, dar sa ne cunoaștem real

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Și ce propui? Abia ce am zis ceva mai sus

| RAY explică (pentru SilentRain):

Sa ne dam timp

| Hammurabi a răspuns (pentru SilentRain):

"Nu-mi risc viața pentru nimeni.
Sa bat drumul până în Timiș, să-mi caut job pe acolo + chirie + îmi pun toate neamurile in cap + eticheta se curva fugară
Nu mulțumesc"

Ray e băiat bun.
De ce ai omis posibilitatea că ar putea veni el unde ești tu? laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Și dacă as veni eu ce sar întâmplă? Nimic, vrea doar virtual, nu vrea sa ne vedem real

| SilentRain a răspuns (pentru Hammurabi):

Pentru că el nu se deplasează
Și dacă ar veni mi-ar scoate ochii că și-a risipit timpul și bani cu una ca mine
Îl știu de atâtea ani. știu ce are de zi înainte să o gândească

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Păi virtual fără nici o perspectivă, nu înseamnă mai nimic.
Doar așa... să-ți pierzi timpul când n-ai nimic mai bun de făcut.
Lasă și tu măcar o speranță... laughing

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu e adevărat asa ceva, nu as regreta sa ne vedem, nici dacă am rămâne aici, și dacă as veni tu nu vrei nimic, nu știi ce vrei

| RAY explică (pentru Hammurabi):

De ceva ani vorbim și nimic, nu o bârfesc o înțeleg, vrea sa nu îți părăsească casa părintească, e viata ei nu o judec, nu o oblig sa se vadă cu mine, în fapt cred ca va din plictiseala

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

M-ai făcut în toate felurile posibile, pentru niște chestii atât de mărunte ...nu mai zic că te-ai plâns la toată lumea vreo 2 ani cum ți-ai risipit timpul cu mine
Discuți lungi și fără sens
Eu știu ce vrea fix asta e problema

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Pierdere de timp asa e, în realitate au iubiți poate și copii, aici sunt fecioare

| Hammurabi a răspuns (pentru SilentRain):

Uite, vă invit eu pe la mine. Pe cheltuiala mea.
Veniți?

| RAY explică (pentru Hammurabi):

În Grecia? Ca sa ne pui la curățat hotelul

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Asta crezi că aș face? laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Asta ar fi cel mai frumos, nu vreau sa va despre altele

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Vipera mica ce ești! Până nu arunci cu venin nu te lași!

| RAY explică (pentru SilentRain):

Cum adică și dacă ai vrea, nu ai putea? Nu înțeleg, apoi spui ca o sa ne vedem

| Hammurabi a răspuns:

Păi asta înseamnă că nu te lasă să ieși deloc afară din casă? laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Hammurabi):

Cam așa ceva și nu rade că asta e viața mea straight face
Sper sa îți pice hotelu sa nu mai ai ce lucra!

| RAY explică (pentru Hammurabi):

O lasă la lucru și la profi afara, cei drept asa iubita sa tot ai

| Hammurabi a răspuns (pentru SilentRain):

Hai mă. ce mare lucru e o excursie?
Că doar n-aveți 5 ani nici unul.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Eu am 4

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Man, nu cred.
N-ai cerut până acum să fi hrănit la sân. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Ai fantezi cu sâni, asa e nu? Ai intra și tu în niște avioane

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Nu mai am fantezii.
Acum am doar realități.
Dar au fost de folos și fanteziile când eram puștan. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Eu după ce am devenit iluminat, am ajuns la concluzia ca sexul fără iubire nu aduce armonie sufleteasca

| Lukasssz a răspuns:

Eminescu v2

| Jessica1235 a răspuns:

{bis}