| Fetitzacekurai a întrebat:

Imagineaza-ti ca un raufacator te-a rapit si vrea sa te violeze. Daca incerci sa fugi da peste tine cu masina. Daca incerci sa te impui da peste tine cu trenul. Cum poti scapa de acolo?

Răspuns Câştigător
| FluturicaMicaMica a răspuns:

Mă opresc din imaginat

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Simplu! Preiei controlul masini sau a trenului!
ha!

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu scapi, doar daca te ajuta Batman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se apropie un necunoscut si ajunge sa stea la mai putin de 1 metru de mine o sa incep sa zbier si daca imi pune mana pe gura si mai ales sa ma zbat, o sa fiu animalica(sper ca exista acest cuvant) si o sa dau cu mainile si picioarele in el.

| Santo2190 a răspuns:

Cu masina sau cu trenu

| 7iulie a răspuns:

Simplu! Preiei controlul masini sau a trenului!