| gemeni6226 a întrebat:

Imi aduce cineva o inghetata?

Răspuns Câştigător
| MaryMaria333 a răspuns:

Cu mare drag. Dar sa o prindeti! ))
https://youtu.be/Jx_NjpeBqQw

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur.De care?

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Vanilie cu topping de visine sau caise.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gemeni6226):

S-a făcut.

| Bruno92 a răspuns:

Cu cea mai mare placere!

| Stefan2267 a răspuns:

La pahar sau la cornet? Si cu ce aroma? De la ce firma? Doriti topping? Plata cash sau card?

| gemeni6226 explică (pentru Stefan2267):

La cutie! De vanilie sau de nuca cu topping de visine sau fructe de padure daca e vanilie si topping de caramel daca e nuca.Prefer de la Unicarm.Plata oricum am si si.

| Stefan2267 a răspuns (pentru gemeni6226):

Cam scump ce doriti dumneavoastră! Vreo 25 de lei. Preferam sa plătiti Cash, pentru a nu nu complica noi cu tot felul de aparaturi... Noi, cei de la InexistentIce suntem oameni sdimpli, nu ne complicam noi nici cu case de marcat și alte lucruri tehnologizate. Noi avem o problema și cu congelatoare! Noapte le ținem inchise!

| gemeni6226 explică (pentru Stefan2267):

Nu e scump unde lucrez eu o caserola de inghetata de vanilie cu topping de fructe de padure sau visine costa 6.5 lei (500 ml)iar acum e la promotie 5.85 lei iar o inghetata cu nuci si topping de caramel la 1000ml costa 11 lei acum la promotie costa 9 lei promotia tine 3 saptamini.Asta la Unicarm unde lucrez eu.Si imi permit sa maninc zilnic innghetata la pretul asta nu fumez deci banii ce da cineva pe un pachet de tigari eu dau pe o caserola de inghetata.Asa si deocamdata am banii pe card cash am doar cand primesc avans caci avansul nu primesc pe card.In rest banii am pe card.

| gemeni6226 explică (pentru Stefan2267):

In afara de asta eu cand am cerut inghetata nu era noapte eram doar in zi libera.Si noi tinem congelatoarele inchise nu doar noaptea, le deschidem doar cand luam marfa din ele.

| Stefan2267 a răspuns (pentru gemeni6226):

happy