| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mie niste bancuri gen intrebare raspuns si cu bula.Va rog si daca vreti sa imi spuneti ca exista google nu va mai obositi sa raspundeti.

Răspuns Câştigător
| Ema_Matei_1983 a răspuns:

Iti dau eu :
Era bula cu bunica lui prin padure. Bula vede niste bani pe jos, intreaba pe bunica lui
- Bunico bunico uite niste bani pe jos pot sa ii iau?
-Nu bula, ce e pe jos acolo ramane
Merg ei mai departe, Bula vede un pistol de jucarie, ii zice lui bunica lui:
Bunico bunico pot sa iau pistolul acela?
Nu bula ce e pe joc acolo ramane
La un moment dat cade bunica lui bula bunica zice:
-Bula da-mi mana ca sa ma ridic.
-Nu bunico, ce e pe jos acolo ramane

6 răspunsuri:
| ady123 a răspuns:

Cei care chiar iau in serios intrebarea sunt obsedati dupa funde...zic si eu...

| mia100خوبصورت a răspuns (pentru ady123):

Ma faceti sa nu mai intru pe T/A

| ady123 a răspuns (pentru mia100خوبصورت):

laughing Ce pierderelaughing
Adineauri daca vrei sa te uiti la profilu meu, la raspunsuri ca am mai discutat cu cineva ceva despre obsesia pentru funde unor persoane findca da copy paste la niste intrebari care se pot pune pe google.Si lol daca dadeam eu copy paste gaseam ceva mai bunlaughing e pff bancul alalaughing

| Ashadow a răspuns:

Cum sa rezist unei asemenea rugaminti?

| Crâstoşelul a răspuns:

Nu vrei frumuşel o meditaţie la limba română?

| mia100خوبصورت a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Daca am scris doua cuvinte legat inseamna ca nu stiu sa scriu? M-am grabit si termina cu comentariile sarcastice.