| chiftelutacrocanta a întrebat:

Imi place sa trec de granitele normalitatii si sa rad e oamenii aia normali care zici ca-s turme de vaci care se ingrijesc peste masura si pasc logica, ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu este absolut nimic rautacios sau iesit din comun sa faci asta.Sarcasmul este arma celor inteligenti happy

| AdrianVoicu a răspuns:

Misto viata dupa 4 doze de Timisoreana

| Maryyys a răspuns:

Sa fii vesel e un lucru bun dar este un proverb care zice ca deseori devenim ca cei de care radem sau chiar mai rau Doamne fereste!

| 333333333 a răspuns:

Buna ziua, chifteluta. Hristos a Inviat, trebuie sa fii vesel si optimist.