| RăducuBOX2014 a întrebat:

Imi spune cineva un banc cu Bula? Cine are cel mai amuzant banc primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=bancuri+cu+bul%C4%83

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bancurile cu Bula ca si cele cu politisti nu exista. Sunt adevarate.
http://www.ziare.com/......um-1198953
Pe vremea lui Ceausescu Bula tot repeta cuvintele batria si boborul. A fost intrebat de ce si a zis ca de ce sa nu zica asa daca lui i se zice Bula?

| zurick a răspuns:

E destun de bun pentru dumneavoastra?
Era odata Bula in armata si vroia sa isi ia liber o zi:

-Buna ziua domnule comandant. Vreau si eu o zi libera.

-Bine Bula, iti dau o luna libera daca faci magarul acela sa rada.

Bula face magarul sa rada. Comandantul uimit ca a reusit.

-Bula, iti dau liber doua luni daca il faci sa planga.

Bula il face sa planga pe magar. Iar e uimit comandantul.

-Bula, iti dau liber un an daca imi zici cum ai facut.

-Pai, prima data ca sa-l fac sa rada, i-am zis ca am aia mai mare decat el, si a doua oara i-am aratat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un banc cu Bula? Cine are cel mai amuzant banc primeste FUNDA!

Hai să te vedem Turbox cum mai răspunzi tu la întrebarea asta laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un banc cu Bula? Cine are cel mai amuzant banc primeste FUNDA!

| Lămâie00 a răspuns:

Bula era pe moarte.
Si mortii ii placea

| lc13cm3 a răspuns:

Bula violeaza oile lu' Ghita Ciobanu. Ghita ii da una si il zboara la mine acasa. A doua zi el ia 15 la mate. De ce?! A copiat de la Catalin jumate din test si restul de la mine! Atentie! Nu este un banc!

| lc13cm3 a răspuns:

Ma' da voi n-ati auzit de google?!

| SlєndєrGirL a răspuns:

Sa mor eu daca iti dau vreo gogoasa
daca nu imi dai funda.

| Denlove a răspuns:

Ok! Se zice ca mama lu' Bula e asa de scunda incat trebuie sa se urce pe scaun ca sa stearga podeaua happy