| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

In care zi si luna din an esti oficial mai aproape de 31 Decembrie decat de 1 Ianuarie?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Ziua 183? Pica undeva la inceputul lui iulie. (2 iulie cred, nu am calculat)

Dupa data asta toate zilele sunt mai apropiate de 31 decembrie decat de 1 ianuarie.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru RainmakerX):

Scuze ca am raspuns prea tarziu, dar poftim funda ta!

5 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

30 Decembrie. Ora 23:59. WTF?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lostlyric):

Cred că voia să întrebe care este jumătătea anului...dar a pus întrebarea într-un mod neînțelibigil. laughing

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru anonim_4396):

Da la asta ma refeream. deci care este?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Infantilitatea intrebarilor de gradinita nu trebuie sa te surprinda; multi vor sa para inteligenti, sfarsind prin a fi politicieni de...t.winking laughing laughing laughing