| Bot a întrebat:

In desert este gasit un om mort cu un bat in mana. Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Aide a răspuns:

Hei stiu si eu chestia asta. era ceva legat de un balon ce zbura, iar omul si batul nu au mai avut loc si au fost aruncati. ceva de genul.

| Bot explică (pentru Aide):

Cam asa

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Aide):

Da,asta o stiu si eu.erau vreo 4 intr-un balon, si nemaiavand combustibil, au decis sa sara unu din balon.si fiecare a tras un bat, iar cel care a fost gasit a tras batul cel mai scurt, si a trebuit sa sara.

6 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

ţinea de lumânare

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Facea laba. i`a picat pla. nu a mai avut cu ce sa se pise si a murit.the end

| Dejit a răspuns:

Pai s-a simtit singur si cum era gay, s-a violat cu batul ala, dar l-a vazut mama sa, asa ca si-a dat cu el in cap ca sa nu fie certat. Pisica de la avtarul tau seamana cu mine :*

| Aide a răspuns:

Te-ai miscat cam incet master