| anonim_4396 a întrebat:

Inainte cunosteam un site, acum nu il mai stiu, si punea tot felul de poze sau GIF-uri amuzante, unele care ma faceau sa zic "wtf", scarboase, p*rno si tot ce era mai interesant pentru mine, in orice caz era asemanator cu pagina dailyhaha, doar ca mai bun, si as vrea sa imi dati niste site-uri asemanatoare va rog big grin

6 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Reddit big grin
Deci am umblat pe 9gag multi ani si am descoperit ca e un rahat, cand Reddit e mult mai bun.
Deci ai tot felul de subreddit-uri (un fel de topici, sa zic asa) despre orice. De exemplu r/funny, unde sunt postate poze amuzante in general, r/gaming, totul despre gaming, poze, screenshot-uri, e aranjat frumos site-ul si se misca fin.
Si sunt si chestii pe care le-ai mai zis tu, de exemplu nu stiu, r/nsfw_video, r/wtf si altele.

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Hiddenlol
*flies away*

| Juic3xe a răspuns:

Poate 9gag.com

| NoOne18 a răspuns (pentru Juic3xe):

Il stiu, nu ma pasioneaza

| Vixen33 a răspuns:

As spune sa incerci tumblr laughing sunt de toate acolo... Si amuzante, si "artistice" si p*rno (la greu chiar laughing doar ca este o setare pe acolo pe undeva care iti permite sa le vezi... Si ai grija cand iti faci cont sa alegi si tu o varsta +18)
Dai pe search si cauti ce vrei tu.