| Hammurabi a întrebat:

Indiferent ce spuneți voi, femeile ne fac viața mai frumoasă.
https://www.youtube.com/watch?v=LISShf31Ur0
Nu-i așa?
:))
Pe la minutul 3:22 e bestial. Am râs de mi s-a tăiat respirația și m-am tăvălit pe jos.

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

laughing) a fost comic

| Mayar a răspuns:

Exista si barbati care fac prostii. Din ce am vazut eu, prostii mult mai mari.

| Hammurabi explică (pentru Mayar):

Așa e.
Bărbații nu se complică cu mărunțișuri. Dacă e să o facă, o fac cu adevărat.
Aruncă benzinăria în aer. laughing

| Mayar a răspuns (pentru Hammurabi):

laughing

| gogu220 a răspuns:

Pesedeul e de vină, că nu mai ştim pe unde să alimentăm maşinile, tot mai bine era pe vremea lu Ceaşcă, toate maşinile se alimentau pe la spate pe lângă număr. Că nu găseai benizină e altă poveste.