| anonim_4396 a întrebat:

Țineți minte trei cuvinte?
Liviu Dragnea președinte! tongue

V-am pupat pe pălărie!winking

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scăpa si ala după 3 ani de pușcărie si ramane cu toata averea asa sa tot îți petreci concediul la jilava, tine minte trei cuvinte am furat si mie nine

| Mosotti a răspuns:

Da, tin minte aceste trei cuvinte.

| Celcestietot a răspuns:

Braaavooo!

| Dismally a răspuns:

Nu stiu daca iese din puscarie pana la alegeri big grin

| CodrutElian1990 a răspuns:

Doamne, cum stiu romanii sa-si aleaga cei mai rai presedinti. Cred ca nu este nevoie de argumentatie.

| JicaContra a răspuns:

Eu tin minte alte cuvinte:
La Multi Ani Dragnea! la multi ani de puscarie big grin

| romeo78 a răspuns (pentru JicaContra):

La mulți ani JicaContra!
La mulți ani de pușcărie!
Nu uita! E greu să urci un deal, dar să ajungi jos e foarte ușor și repede la vale!
Nu uita că vina pentru care domnul Liviu Dragnea e la închisoare, miniștrii PNL și-au angajat rudele, copii, prietenii!

| JicaContra a răspuns (pentru romeo78):

Da, "iubesc" peneleu' la fel de mult
in frunte cu secretarul lor general, presedintele comuist de rahat Iohannis care e omul pesedeului, cand a fost vorba de Laura Codruța Kövesi a zis ca nu semneaza sa o dea afara, si nu numai ca a semnat, dar a semnat si la timp, fara nici o problema

iar, cand a fost Crin "vreau putere" Antonescu, tot peneleul a plecat din parlament cand a venit randul sa voteze legile propuse DE EI INSUSI, pentru ca s-a stricat nustiuce coalitie, deci PE FATA, ii doare in noada kurului de Romania, ii doare NUMAI DE PUTERE angry

spre COMUISM, TOT INAINTE!

| RKBlue a răspuns:

Tine minte patru cuvinte "Sa ramana in puscarie!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Liviu Dragnea presedinte" - Ferește-ne de așa ceva, Doamne sfinte! laughing

| Onisim10 a răspuns:

Nu o sa devina asta Presedinte, iar daca da, nu o sa mai fie nimeni supus in tara asta.

| Deeea2003 a răspuns:

Tin minte 3 cuvinte:My penis is blue

| anonim_4396 explică (pentru Deeea2003):

Dar sunt patru!

| Deeea2003 a răspuns (pentru anonim_4396):

????

| Onisim10 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy