| BeBebuu a întrebat:

Interesant sfarsituu lumii de azi nu?laughing)
Cum ati petrecut?rolling on the floor))T/A

14 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Aaaa pai pana in momentul asta am petrecut cu familia...ca doar e ziua mea(chef cu bere, mititei, manele-sataniste, seminte, pancarte anti JB si multa voie buna laughing ) Mai stau putin pe aici si ma duc la somnic(dupa 00:00) Foarte frumos...traiasca sfarsitul lumii!

| Narcis2007 a răspuns:

Ce banere aiurea pe situl ala...naveau filme porno

| AcrossTheSky a răspuns:

Sexos smug

| BlueBird a răspuns:

OMG ! A inceput Apocalipsa:(( Sfarsitul lumii vine:O:O:O Nu vreau sa mor:(( Nu crezi? Vezi live Intreaga Catastrofa din America pe http://www.filmede10.net/apocalipsa_a_venit.html ! Strigati la Dumnezeu cu Toata Puterea !

Răspuns utilizator avertizat

E la 4 dimineata` da in fineee.
Ne vedem la coada de intrare in iad sau rai :*!

| OneMoreChance a răspuns:

A fost doar o reclama ca sa isi deschida ala nu stiu ce radio oh go on

| Addicted a răspuns:

Cred ca am murit si apoi am inviat...
Fara sa simt ceva...
Deci...s-a sfarsit lumea si a inceput alta de unde a ramas...

| BeBebuu explică:

Yo am petrecut d 2 ori cu a fost si ziua mea rolling on the floor)
da adv.qn a zvonit barfa asta despre sfarsitu lumi?thinking
glumim noi da nu e bine sa glm cu asa cevarolling on the floor))

| BeBebuu explică:

Da fac banking cu BCRrolling on the floor

| kosmyn98 a răspuns:

Deci eram acolo cand un zombie m-a apostat cu o bata si i-am dat una ca o perversa de sfarsitu lumii si dupa aia a venit un extraterestru care m-a apostat cu niste lasere gen mario forever si i-am dat o perversa ca pe galaxie! Sfarsitul lumii e cea mai mare prostie!tongue

| Gickanho a răspuns:

E in seara asta la 4

| unknow a răspuns:

A fost un suuuuuuuuper sfarsit big grin,. mi-am luat rochie de banchet love struck:Xxlove struck: day dreaming si pantoooofi love struck:Xx; si am colindat tot bucurestiu! si am ras si m-am distrat! :*

| Psychofuckingsocial a răspuns:

*se uită la întrebare*...Să ştii că-ţi scriu din iad...