| VALCUANDREI1994 a întrebat:

Intrebare pentru fete/femei/sotii/femei divortate/vaduve/mame/virgine/femei trecute de 30 de ani/femei trecute de 45 de ani
Ce reprezinta pentru voi un barbat?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Reprezinta logica pe doua picioare, iubirea intre doua c***e ce cateodata mai urca si aproape de suflet (cum se credea pe vremea lui DaVinci - anatomic, sufletul isi are loc in lacrimi) si partenerul de crima perfect.
Late edit: am uitat ca ai mai pus o intrebare. De ce merita ca barbatii sa traiasca langa noi? Pentru ca orice foc are nevoie de o apa: sa-l stinga, sa-i faca sfarsitul mai usor.

31 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sunt vaduva, barbatul reprezinta un sclav virgin care va muri in Friend Zone

| VALCUANDREI1994 explică (pentru SilentRain):

De ce esti atat de optimista?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ce diabolica esti femeie, dimineata merg la biserica si i spun la popa sa faca slujba sa isi revi la realitate, esti posedata de draci virtuali

| RAY a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

In toate mitologile daca le citesti vei afla ca femeia e insati diavolul care ispiteste barbatul,vezi iudaismul, hinduismul,islmaul,crestinismul etc barbatul pentru femeie este chinul ei,suferinta,lucru care i ucide zilele si i tortureaza creieri, femeile vor drame,suferinta,plansete, un studiu facut in usa a dovedit ca barbati care erau fideli,buni,cuminti,faceau de mancare, curatenie erau cei mai inselati in scimb badboy, curvari, nesimtiti erau apreciati, asta pentru ca femeie vrea drame nu fericire si iubire, crede-ma ca cand o faci sa sufere te iubeste mai mult

| Lostlyric a răspuns (pentru RAY):

"Barbatul pentru femeie este chinul ei"?
https://i.imgur.com/zo4EMKC.gif

| RAY a răspuns (pentru Lostlyric):

In mitologie ma refeream, unde barbatul este vazut ca stapanul casei iar femeia o masina de facut copii, fara drepturi egale, la mulsulmani barbatul nu e chinul femeilor? exista tarii unde cu o capra ai cumparat o femeie

| Lostlyric a răspuns (pentru RAY):

Ah...
Femeia si barbatul sunt Yin si Yang. Nu sunt naturi opuse sau diferite - sunt naturi complementare. Orice iese din ecuatia asta, da nastere ranirii - din ambele parti si de ambele parti.

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ti-e frica Ray, ti-e frica, haaa? laughing)

| SilentRain a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Pentru ca ne aflam la categoria trivia si amuzante

| VALCUANDREI1994 explică (pentru SilentRain):

Voi sunteti impreuna? Waaaaw chiar nu ma asteptam.

| RAY a răspuns (pentru Lostlyric):

Biologic vorbind asa e

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu de cand am aflat ca sunt insati lucifer

| RAY a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Doamne fereste, normal ca nu, ea are iubit, eu nu am

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Un licifer plangacios

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

De cand am venit pe pamant in vacanta am devenit un ingereas

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

O Anonima o sa te trimita inapoi in iad, MU-HAHAHA devil

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Inca nu e timpul de intoarcere in iad, nu vrei sa devi amanta mea infernala?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nein,danke
Nu imi plac parsutele infernale

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu ma iubesti ametito?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu ma urasti Cutiuta?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Imi omori zilele dar le compenzezi cu noptile fierbinti

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Am uitat ce inseamna Cutiuta? imi mai spui ica o data?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Vezi ce om minunat ca mine pierdeai in ziua aia cand ai aflat ca is colorata *aproape ai lesinat :))) *, daca nu iti dadeam eu tie o sansa
http://adevarul.ro/......index.html

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Am citit articolul nu ma regasesc acolo din contra sunt o minte deschisa spre stiinta, ceva nou, desigur bazat pe dovezii stiintifice, asta a fost inainte de 12 feb de nu-mi amintesc

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Asta a fost impresia mea pe moment, ca nu poti gandi in afara cutiei tale

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Orice om are complexe si frustrari ametito e in firea omului asa sa fie, dar pot gandi si in afara cutiei, atat timp cat se potriveste cu gandirea mea

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

In afara cutiei = in afara gandirii tale, ceva nou, ceva diferit, sa iesi din zona ta de confort

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Daca are ca baza dovezi stiintifice DA, zona de confort? cei drept biologia noastra vrea sa ne adaptam sa nu incercam lucruri noi, gandire de reptile

| VALCUANDREI1994 explică:

Adica de ce merita ca barbatii sa traiasca alaturi de voi?