| MBG a întrebat:

Intrebare pentur copii... Daca lati intalni pe cel care a creat scoala, ce ia-ti spune?

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

L-as felicita pentru asta. Merita tot respectul. A vrut sa nu murim toti niste analfabeti. A vrut sa evoluam, sa invatam cat mai multe.

32 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

"Te iert pentru ca ai creat scoala dar chiar trebuia sa creezi si monstri aia mutati genetic, care te doboara cu o privire si te secatuiesc de viata, care in Romania sunt pe cale de disparitie, numiti profesori?"

| Musique a răspuns:

Oo ar fi visu` devenit in realitatehee hee
"Ma spurcatule...m-ai nenorocit de ce ma de ce sad.tu chiar vrei sa mor crying mai am mult de trait mai,nu vreau` amu`, mai bine inventai si tu un site asa ca astabatting eyelashes nu scoala crying ca mai aveam si noi prunci alte preocupari, sau sau... sau mai bine inventai si tu un mod dea invinge graviattia sau nu stiu orice da nu tocmai inchisoarea minorilor.TE URASC! >:p ''
cam asa ceva` i-ai spune eu :dbig grin

| giuly a răspuns:

Ca a inventat'o degeaba...

| pinguinuVerde a răspuns:

Că şi-a pierdut minţile.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

La-s bate de iar sari mucii

| JustMeBăi a răspuns:

Fiţ-ar familia al dracu' dă inventativ...

| Shift a răspuns:

Ai reusit sa iesi de sub zece metri de pamant?! Woow, frate, esti marfa!

| BOOBZen a răspuns:

Il respect ca a facut aceasta scoala, si ca le-a dat sansa copiilor sa-si arate talentul(eu sunt la o scoala speciala
de arte)

| Bixx a răspuns:

'Ten rasa lu' tactoo de nazistu' dracul... ' 'Tuz natia de camuflat'...

| Nimic00 a răspuns:

Fantomă, fantomă! Hey, arăţi cam palid, vrei un hug? >big grin

| SăcsyLlamă a răspuns:

Sa il duca pe MBG la ora de limba romana mai des.

Răspuns utilizator avertizat
| crissmay a răspuns:

Un copil saturat peste cap de scoala ar spune:
''Blestematule! Din cauza ta mergem la inchisoare!''
Eu sincera sa fiu nu stiu ce as spune

| Dollicious a răspuns:

I-as zice `te-n p*z*a meah`

| DangerKid a răspuns:

Eu nu i-as spune nimic deoarece.las lua la suturi si pumni pana imi da inapoi cei 7 ani petrecuti in inchisoare (scoala)

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Sa sugi o ceapa!:-l waiting

| TeooTeo a răspuns:

Wtf las lua la bataie in suturiii!
@#*>##*@!

| Andreea_5022 a răspuns:

Ca a facut un lucru bun

| LoveSelena a răspuns:

De ce a facut-o? Asi vrea ca scoala sa aiba doar 1 zi.Si il iert doar daca face ceva fain pentru coopii

| Kqzu97 a răspuns:

Ca`i un prostrolling on the floor

| Gabica a răspuns:

L-as felicita pentru ca a vrut sa devenim niste oameni cu putina cultura, dar daca unii nu sunt destul de destepti sa multumeasca pentru asta eu chiar nu am ce face. Daca el chiar s-a interesat de viata viitoarelor generatii eu chiar il admir.

| PupicelT a răspuns:

I`as reprosa ca mi-a stricat copilaria!

| Kesariona a răspuns:

Beep beep beep beep beeeeeeep beep beeep happy

| roxanikaroxanne a răspuns:

"Sa te ia draq, boule, nu puteai si tu sa inventezi ceva mai misto"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Vrei niste branza?" laughing

| JustmeV a răspuns:

Ca a facut cea mai mare greseala...
Sau nu chiar, pentru ca am fii prostilaughing si n'am sti nimic.
Funda te rog frumosbatting eyelashes

| faranumemomentan a răspuns:

Ca e un mare om... daca n`ar fi scoala unde ne-am mai droga, unde am mai face sex si unde ne-am mai distra?

| Sw33ty_9502 a răspuns:

''Bai,chiar asa ai si tu mintea? Ai creeat scoala ca ti-a cazut tie o caramida-n cap si n-ai avut ce face cu ea!?'' Dupa la pamant cu el!