| Laurishkutza a întrebat:

Iubitorii de paranormal, uitati-va aici, pana la capat, fara sa cititi comentariile. Ceea ce veti vedea va va da pe spate. Nu va uitati daca aveti probleme de inima si nu ma injurati dupa. Ceea ce veti vedea va va uimi. SI nu uitati sa dati sonorul tare. Si nu va luati dupa titlu ca nu e adevart ce scrie ca pe youtube nu se pune asa ceva. Vizionare placuta pana la capat!
http://www.youtube.com/watch?v=rGpL6ygsLy8

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Lucruri de speriat copiii...
Am vazut insa pe net si filme cu fantome adevarate, la care chiar te treceau fiorii cind le vedeai, si nu urlau in halul asta. Si chiar de nu erau adevarate, cine le-a "creat" a fost un artist, un profesionist pentru ca a reusit sa le redea ca pe niste adevarate fantome.

7 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Citeam eu acolo si vine ala si urla! nu aveam sonor prea tare dar tot m-am speriat tongue

| ???????36 a răspuns:

Daa.ma asteptam la asa ceva... mi-au placut comentariile unora!

| Диана a răspuns:

Prea previzibil...

| Humphrey a răspuns:

Inca unpic si picam de pe scaun, la cum am dat boxele de tare rolling on the floor))

| diana_4229 a răspuns:

Penibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fumata, fathooooo! vino cu ceva mai nou, sau vino dupa bloc sa-ti arat ceva si mai senzational, yeaaaahhhhh!

| marik99 a răspuns:

Super faza e chiar tare nu m-am speriat prea rau...